[HTML/Flash] Dwa pliki flashowe w na jednej stronie


(Quendu) #1

Witam!

Chciałbym zwrócić się do Was o pomoc, ponieważ mam dziwny problem. Otóż kiedyś, z tego co pamiętam, mogłem wrzucić dwa pliki flashowe na jedną stronę i wszystko było ok.

Teraz gdy próbuję wrzucić dwa pliki to jeden się wyświetla a drugi nie. Pliki flashowe robię w Swish Maxie, używam opcji eksportowania do pliku html, a później sobie wycinam część kodu (od
Potrzebuję wrzucić dwa pliki, ponieważ chcę wrzucić playera do muzyki, a gdy wstawiam to w jednym pliku to menu ładuje się strasznie długo. Sami zobaczcie:http://www.szarlejka.ct8.pl/

Kod pliku flashowego:

    classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"

    codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,42,0"

  id="menu"

  width="350" height="300"

 

   type="application/x-shockwave-flash"

   pluginspage="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"

   name="menu"

   width="350" height="300"

   src="menu.swf"

   bgcolor="#000000"

   quality="high"

   seamlesstabbing="false"

   allowscriptaccess="samedomain"
[/code]


(Konrad Kosowski) #2

No ale w kodzie strony (link, ktory podales) osadasz tylko jeden obiekt typu SWF…


(Quendu) #3

Kod który podałem to kod pliku swf który chciałbym osadzić, powiedzmy że chcę go wstawić dwa razy, tylko ze zamiast menu.swf będzie menusto.swf, jak go wkleję dwa razy to wyświetla się tylko jeden, ten drugi.


(Konrad Kosowski) #4

?

Wzbije się na wyżyny nieosiągalnej dla mnie cierpliwości, stanę się tym, kim nigdy nie byłem, jak Superman, Batman i kapitan Żbik i pokażę ci co masz zrobić, bo zaiste, trudne to, jak płatności kartą kredytową w Biedronce. Oto kod, który wkleić musisz:

doctype html

(Quendu) #5

Hmmm, muszę z przykrością stwierdzić, że nawet wtedy kiedy jesteś tym kim nigdy nie byłeś, to Twój sposób mi nie działa. Nawet gotowy kod nie działa.

Gdybym był tak głupim trepem to raczej nie pytał bym o to, dlaczego po dwukrotnym wklejeniu dwóch różnych obiektów jeden z nich się nie pokazuje, bo nie potrafił bym nic w tym flashu zrobić.

Dzięki za chęci Batmanie :smiley:

Problem rozwiązałem (co prawda jeszcze nie testowałem na serwerze, ale na lokalnym działa), zrobiłem sobie podczepienie innego pliku php do mojego htmlowego, w którym był jeden z flashy i działa. Nie mam pojęcia dlaczego nie działa mi normalnie, jak kiedyś.


(soanvig) #6

CSS?