[HTML] MP3 Player odtwarza muzykę z całego folderu

Witam!

Postanowiłem dać na swojej stronie odtwarzacz MP3. Nie wiem tylko jak zrobić, aby pliki były odtwarzane domyślnie z całego folderu, który gdzieś musiałbym wskazać w skrypcie. Oto ten skrypt:

[/code]

Musisz znaleźć sobie inny skrypt. Najlepiej z obsługą playlisty. Ten może odtwarzać tylko 1 wskazany w kodzie plik.

Witaj

z4nzi napisał:

Musisz znaleźć sobie inny skrypt. Najlepiej z obsługą playlisty.

A tutaj masz link do takiego odtwarzacza, który posiada playlistę:

TU

Dzięki, zaraz przetestuję i napiszę czy wszystko w porządku.

EDIT:

Widziałem tego playera i on jest super, ale jest jedno “ale”: w wersji niezarejestrowanej jest napis “Unregistred”, a ja nie chcę kupować playera. I jeszcze jest sprawa, że ja nie chcę żeby się wyświetlała playlista, tylko żeby piosenki były odtwarzane z całego folderu.

EDIT 2:

Odtwarzacz mp3 robiłem z tego tutorialu: http://www.macloo.com/examples/audio_player/. Chciałbym żeby wszystko zostało, tylko żeby piosenki otwierały się wszystkie z danego folderu tak jak teraz. Jeśli to nie możliwe, to możecie mi polecić jakiś inny, nieskomplikowany player, który odtwarzałby pliki z danego folderu, bez konieczności dodawania tytułów itp. do pliku XML??

Witaj

To że nie jest zarejestrowany, nie jest przeszkodą w jego użytkowaniu, ja na swojej stronce mam i spisuje się znakomicie, napis:

[b]"Unregistred"[/b]

znika po 3-4 sekundach, i można już w pełni korzystać z odtwarzacza. Piszesz:

... że ja nie chcę żeby się wyświetlała playlista, tylko żeby piosenki były odtwarzane z całego folderu.

to też nie powinno yć przeszkodą, ponieważ możesz znając . j.angielski sobie pozmieniać a playlisty nie wyświetlać, do tego służy player Micro Player ,który jest w postaci paska i on nie wyświetla bodajże playlisty; a edytując playlistę:

scieżka do pliku z muzyką.mp3
nie wpisujesz
nie wpisujesz
scieżka do pliku ze zdjęciem/jeśli chcesz to podajesz/.jpg

Zapewne dasz sobie z tym radę, a co do automatycznego odtwarzania na stronie od razu po wejściu na nią, to zmieniasz tutaj:

var so = new SWFObject("ep_player.swf", "ep_player", "270", "226", "9", "#000000");

so.addVariable("skin", "player/skins/platinum/skin.xml");

so.addVariable("playlist", "player/playlist.xml");

so.addVariable("autoplay", "false"); tu zmienisz na true

so.addVariable("shuffle", "false");

so.addVariable("repeat", "false");

so.addVariable("buffertime", "1");

so.addVariable("allowscriptaccess", "always");

so.write("player");