[HTML]Znikający div, jeżeli rozdzielczość nie ta

Witam.

Nie mogę poradzić sobie z problemem takim:Obrazek .Ta ramka jak i reszte 3(te po bokach środkach) maja się schować, jeżeli rozdzielczość ekranu jest nie taka jaka przewidziała strona. Coś na wzór strony firebuga. Chodzi mi dokładnie o tego robala po lewej. On znika gdy rozdzielczość jest np.: 800x600. I nie wywołuje suwaka na stronie;p.

Dzięki z góry.

P.S Nie wiedziałem jak nazwać temat

Proszę tylko o podpowiedź z czego skorzystać. Kodu nie musi byc;)

Masz kontener z stałą szerokością ? Zdałby się link do strony ;]

Kodu niestety jeszcze nie napisałem. Na razie tylko testowałem jak się z tym uporać. Mam dać kontener z x max szerokością? później dać divy gora-dol-lewa-prawa? z jakimi “atrybutami” ?

Dla formalności: ramka w środku ma być wyśrodkowana względem strony(ale to raczej nie problem;p)

Oni mają tego robala bez minimalnej szerokości, z z-index pod tego diva środka. A minimalna szerokość to ten div z środka. Jak byś nie zrozumiał kod z ich strony:

#header .bigfirebug {

    position: absolute;

    top: 248px;

    left: -135px;

    width: 264px;

    height: 211px;

    z-index: 5;

    background: url(/img/firebug-large.png) no-repeat;

#boasting {

	width: 504px;

	border: 1px solid #e9e9e9;

	-moz-border-radius: 5px;

	background-color: rgb(255,255,255);

	background-color: rgba(255,255,255,0.6);

	padding: 10px 15px;

	float: left;

	min-height: 155px;

	position: relative;

	margin-left: 109px;

}

Bynajmniej ja to tak widzę. Trza by potestować ;]

No właśnie bawiłem się z tym ich kodem troche;p Potestuje jeszcze i zobaczę czy coś wykminie :wink:

Robak zachodzi za lewą krawędź przy małych szerokościach okna przez left: -135px; (chodzi o ujemną wartość) i position:absolute ( relative również powinno działać)