HTTP 404 - niektóre strony się nie otwierają

Witam! Proszę o pomoc. Mój system to XP Pro (legal!) z Internet Explorer 7, Kaspersky Internet Security 6. Najnowsze aktualizacje. Mam problem przy wejściu na dwie strony: http://www.dziennikwschodni.pl i http://www.phazeddl.com. W obu przypadkach pojawia sie komunikat o błędzie HTTP 404 - strona nie znaleziona, żądany URL nie może być sprowadzony. Kaspersky nie wykrywa żadnych wirusów itp. Pozostałe strony otwierają się normalnie. Co jest…? Mam stałe łącze z siecią.

jeżeli nie trwa to długo to normalna sprawa, może jakiś router po drodxe “wysiadł”, a pozostałe nie mogą zmieścić się w limicie routingu / max. 128 / i trochę potrwa zanim zaktualizują swoją tablicę, sprawdź czy masz TTL 128, jeśli nie możesz spróbować zwiększyć do 128, ale jeśli jest to sprawa krótkotrwała, kilku godzin możesz poczekać, aż samo wróci do normy.

To może byc wina po stronie operatora, bo u mnie te stronki chodzą.

napewno to nie wina operatora bo ja mam podobny problem tylko u mnie nie dzialaja stronki nasza-klasa i fotka.pl. wlasnie wyskakuje blad 404 i nic sie nie da zrobic. czekałam tydzien ale bez rezultatu, moze wie ktos jak naprawić ten błąd?

Anusia, spróbuj wejść tu :

http://195.93.178.6/

jest to nasza klasa, jak nie wejdzie po IP, to ktoś Ci to blokuje