Http://hjt.networktechs.com/ - czy prawda?

wkleiłem loga na http://hjt.networktechs.com/ Chciałbym wiedzieć czy naprawdę muszę usunąć niektóre elementy. Pierwszy raz korzystam z tego automatu i chcę sprawdzić czy nie usunie czegoś potrzebnego. Na czerwono zaznaczam wpisy, które on tez na czerwono zaznaczył.

Mysle że jak nie ma się doświadczenia, to można to potraktować tylko jako wstępna analizę, a z usuwaniem to poczekać na radę osoby znającej sie dobrze na tym.

Wklej loga na tej stronie: http://www.hijackthis.de/. Wszystkie pozycje są opisane i łatwiej podjąć decyzję o konieczności usuwania (szczególnie wpisów do programów legalnych inaczej). Pozdrawiam.

poczekamy na speców czy to prawda i się zobaczy :slight_smile:

Log czysty.

Nie korzystaj z żadnych analizatorów, ponieważ to badziewia :x

Co do Twoich obaw:

Od zaawansowanych usług tekstowych. Jeśli nie korzystasz zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz. Panel sterowania => opcje regionalne i językowe => zakładka Języki => szczegóły => w zakładce Zaawansowane zaznacz Wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

Od Windows Media Player’a 11.

Dwie prawidłowe usługi od Avasta. Nie przejmuj się tym, że występują jako (file missing), ponieważ jest to spowodowane błędem hijacka w tej wersji.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.