Http://localhost:9100/proxy.pac internet explorer

Mam następujący problem gdy włanczam Internet Explorer’a strony nie wczytują się prawdopodownie przez samoistne ustawienia w narzędzia>opcje internetowe>połączenia>ustawienia sieci LAN>w polu adres widnieje napis ,http://localhost:9100/proxy.pac"

Wklej log z Hijackthis.

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 21:38:41, on 2005-12-30

Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\csrss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\System32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\Program Files\TuneUp Utilities 2006\WinStylerThemeSvc.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\Common Files\Autodesk Shared\Service\AdskScSrv.exe

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7Debug\mdm.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvMixer\NVMixerTray.exe

C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe

C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

C:\Program Files\Opera\Opera.exe

C:\WINDOWS\system32\NOTEPAD.EXE

C:\Documents and Settings\Lowrider\Pulpit\hijackthis\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.wp.pl/

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0 CE\Reader\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\System32\msdxm.ocx

O3 - Toolbar: (no name) - {E0E899AB-F487-11D5-8D29-0050BA6940E3} - (no file)

O4 - HKLM\..\Run: [NVMixerTray] "C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvMixer\NVMixerTray.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools] "C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe" -lang 1033

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background

O6 - HKCU\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel present

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office10\EXCEL.EXE/3000

O8 - Extra context menu item: RapidShare-Download - res://E:\Nowy folder\More RapidShare\more-rapid.exe/RsMenExt.html

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_05\bin\npjpi150_05.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_05\bin\npjpi150_05.dll

O9 - Extra button: FreshDownload - {7AA3C4EA-0738-4A54-8B65-157BA039FB1C} - C:\Program Files\FreshDevices\FreshDownload\fd.exe

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\System32\Ati2evxx.exe

O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe

O23 - Service: Autodesk Licensing Service - Unknown owner - C:\Program Files\Common Files\Autodesk Shared\Service\AdskScSrv.exe

O23 - Service: Boonty Games - BOONTY - C:\Program Files\Common Files\BOONTY Shared\Service\Boonty.exe

O23 - Service: Symantec Core LC - Unknown owner - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe (file missing)

O23 - Service: TuneUp WinStyler Theme Service (TUWinStylerThemeSvc) - TuneUp Software GmbH - C:\Program Files\TuneUp Utilities 2006\WinStylerThemeSvc.exe

Usuń tylko

Tak jest OK, zainstaluj koniecznie Service Pack 2

W logu tego proxy nie widać, może w ustawieniach IE wyłącz proxy i sprawdź, czy żadne programy tego nie powodują.

a24zgydu24nf5lx5m.jpg

Na jakiejś eng stronce czytałem że to googlewebaccelerator ale jak odinstalowałem go to nic to nie dało

To możesz jeszcze przeczyścić rejestr np. jv16 PowerTools.

Odinstalowywałeś poprawnie, przez Panel Sterowania?

tak przez panel a czy do przeczyszczenia wystarczy Tune up utilities

i jeszcze jedno lamerskie pytanie czym i dzie usunąć ten wpis czy jakoś tak

W Hijacku “zaptaszasz” i klikasz Fix.

Tune up tez możesz, lecz jv16 jest programem specjalistycznym, warto go użyć choć raz na jakiś czas.

Dać na Registry Cleaner i wszystko usunąć bo to teoretycznie są błędy tak ?

Tak, usuń wszystkie, tylko zbacz na te, które mają poziom ryzyka Wysoki (rangę), upewnij się, czy możesz to usunąć. Ale w większości, przeważnie po usunięciu wszystkiego nie ma problemów, zawsze w razie czego masz kopię.

Nic to nie dało hmmmmmm jak patrzałem na innym forum to pisali że to wirus .Nie wiem szkoda bo jak miałem Ten google web accelerator to mogłem z rapidshere ciągnąć bez końca a teraz ani explorera ani rapidshere

Innych pomysłów nie mam jak wyłączyć obsługę proxy w IE, BTW polecem inne przeglądarki: Firefox lub Opera.

wiem używam opery bo jest lepsza ale czasmi explorer jest niezastąpiony SZKODA.Ale ogulnie dzięki że poświęciłeś mi czas