Huawei B525s - 23 firmware

Mam Huawei B525s od Play kupiony na Allegro. Czy mozna wgrac do niego firmware nie Brandowany prosto od Huawei i jak sądzę w najnowszej wersji?

Jeśli tak czy wystarczy pobrac odpowiedni plik ze strony huawei i wybrac w menu na stronie routera Aktualizacja z pliku i go wskazac jak w kazdym innym routerze czy trzeba coś kombinowac?

Poprosze tez o jakiś link do takiego firmwareu bo Google mnie nie słucha :wink:

Czyżby nikt tu nie wiedział??

2 sekundy, drugi wynik z google…

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php%3Ft%3D43954&ved=0ahUKEwj47YGwz7DVAhXEPxoKHdtOCX0QFgggMAE&usg=AFQjCNHzTRZ2JcFKIl82rx4zdUiavyX79g

Z twojego linku Google otwiera się to: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=43954 i dotyczy modelu B315 wuęc się tymi 2-ma sekundmai nie popisałes, a dotego źle link skopiowany z Google.

Ja zawsze sprawdzam link jak tu wkleję i zapiszę. Kliknę na niego czy się otwiera to co chce. :wink:

Poniżej zrzut z numerem wersji aktualnego oprogramowania:

Obecnie nie ma możliwości zmiany firmware’u w tym routerze, ponieważ nikt nie chce go udostępnić czy to producent czy serwisy twierdzą, że go nie posiadają.

Zapewne chodzi Ci o wymuszanie poszczególnych pasm, jest to możliwe poprzez specjalny skrypt, który znaleźliśmy i przetłumaczyliśmy z kolegami z forum bez-kabli, tutaj link do tematu w którym znajdziesz wiele odpowiedzi i skrypt na komputer i na telefon.

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=11&t=48555

Nie bardziej mi chodzi o to, ze po WiFi w LTE+ na 5Ghz potrafi poleciec 100-120Mb/s, a na kablu mimo popkazywania, że 1Gb leci ledwo 80Mb/s. Tak jakby firmware cos blokował na porcie. Czy poprostu po 2-3 minutach spadła predkośc?? :stuck_out_tongue: Między pomiarami :slight_smile:

Czy udało się komuś zmienić to oprogramowanie?
Mnie chodzi o ustawienie routera w tryb Bridge. Mam swój router, a port forwarding na b525 nie działa

Tez bym potrzebowal firmware do huawei b525, ten obrandowany z t mobile wszystko ma poblokowane, nie ma DMZ, ma poblokowane porty VPN, jednym slowem beznadzieja, potrzebowalym niebrandowany soft do tego modelu, czy ktos posiada?

Po co ci ta aktualizacja do nowszej wersji, co ci brakuje w tym routerze??:slight_smile:

Gdzie jest napisane, że jest 1 Gb/s? Wydaje mi się, że routery Huawei mają port 100 Mb/s.

Czytałeś specyfikację tego routera? Miałeś go? Ja miałem i podłączałem kablem i miał 1Gb/s. Wszystkie routery z LTE Cat.6 czyliz. agregacją pasm maja gigabit po wan i lan bo sensu nie ma dawać LTE do 300Mb/s i LAn 100Mb/s bo nigdy po kablu nie osiągniesz więcej niż 90Mb/s nawet jak LTE pójdzie.

Tu masz specyfikacje tegoż routera bez brandu operatora: