Huawei B525s - 23 firmware


#1

Mam Huawei B525s od Play kupiony na Allegro. Czy mozna wgrac do niego firmware nie Brandowany prosto od Huawei i jak sądzę w najnowszej wersji?

Jeśli tak czy wystarczy pobrac odpowiedni plik ze strony huawei i wybrac w menu na stronie routera Aktualizacja z pliku i go wskazac jak w kazdym innym routerze czy trzeba coś kombinowac?

Poprosze tez o jakiś link do takiego firmwareu bo Google mnie nie słucha :wink:


#2

Czyżby nikt tu nie wiedział??


(~MacG) #3

2 sekundy, drugi wynik z google…

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php%3Ft%3D43954&ved=0ahUKEwj47YGwz7DVAhXEPxoKHdtOCX0QFgggMAE&usg=AFQjCNHzTRZ2JcFKIl82rx4zdUiavyX79g


#4

Z twojego linku Google otwiera się to: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=43954 i dotyczy modelu B315 wuęc się tymi 2-ma sekundmai nie popisałes, a dotego źle link skopiowany z Google.

Ja zawsze sprawdzam link jak tu wkleję i zapiszę. Kliknę na niego czy się otwiera to co chce. :wink:


#5

Poniżej zrzut z numerem wersji aktualnego oprogramowania:


(szczepan997) #6

Obecnie nie ma możliwości zmiany firmware’u w tym routerze, ponieważ nikt nie chce go udostępnić czy to producent czy serwisy twierdzą, że go nie posiadają.

Zapewne chodzi Ci o wymuszanie poszczególnych pasm, jest to możliwe poprzez specjalny skrypt, który znaleźliśmy i przetłumaczyliśmy z kolegami z forum bez-kabli, tutaj link do tematu w którym znajdziesz wiele odpowiedzi i skrypt na komputer i na telefon.

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=11&t=48555


#7

Nie bardziej mi chodzi o to, ze po WiFi w LTE+ na 5Ghz potrafi poleciec 100-120Mb/s, a na kablu mimo popkazywania, że 1Gb leci ledwo 80Mb/s. Tak jakby firmware cos blokował na porcie. Czy poprostu po 2-3 minutach spadła predkośc?? :stuck_out_tongue: Między pomiarami :slight_smile:


(damtur) #8

Czy udało się komuś zmienić to oprogramowanie?
Mnie chodzi o ustawienie routera w tryb Bridge. Mam swój router, a port forwarding na b525 nie działa