Huawei E3272 blokowanie połaczenia

(djey25) #1

Witam serdecznie

Mam dziwny problem z Huawei E3272 modem jakby blokował połączenie sieć Cyfrowy/plus działa bo sprawdzałem na telefonie i tam normalnie śmiga dziwne jest to ze inna karta orange działa,próbowałem inna kartę plus w telefonie wszystko ok w modemie nie działa miał ktos podobny problem.

Modem Huawei e3272s-153 hilink - soft 22.436.07.04.06.1202
operator CYFROWY/PLUS
tryb pracy - tylko lte ale i auto tez próbowałem
zgoda na roaming - nie
karta SIM w środku - Cyfrowy polsat/plus
APN - statyczny internet.cp
modem ma zgodę na nawiązanie połączenia - automatycznie

Modem mam 4 lata i pierwszy raz takie coś operator twierdzi że u nich wszystko w porządku .

Sterowniki reinstalacja,ustawienia fabryczne modemu,zapora sieciowa,antywirus,oszczędzanie energii USB wszystko sprawdzone wkładam kartę Orange i wszystko działa bez zarzutu

(kameleon5) #2

Na twoim miejscu sprawdziłbym:
-czy dobrą stroną wkładasz kartę sim do modemu
-często pomaga zmiana z Lte na 3G-sprawdź poziom sygnału
-sprubój przeinstalować soft lub zrób update softu jeśli jest nowy
nie wiem jak ci może działać orange na apn polsatu(masz stały adres ip?).Zmiana apn na internet też nie działa.

(djey25) #3

karta jest włożona dobrze
Lte na 3G-sprawdź poziom sygnału nic to nie daje żadna karta plusa czy cyfrowego nie działa w telefonie działa bez problemu internet
soft nowy tez nic
wkładam karte Orange i apn jest orange a nie cyfrowego

Podłaczam modem do usb 1 minuta jest net i później niema

(krystian3w) #4

To dodaj może ręcznie APN Cyfrowego Polsatu / Plusa o ile domyślny program do obsługi modemu pozwala i nie wycięli tego np. bradnując interfejs na Orange.

(djey25) #5

było dodawane ręcznie APN i nic próbowałem wszystkiego dziwna sprawa chyba będę zmuszony podejść do Cp