Huawei Nova 9 SE brak możliwości ustawienia dzwonka

Witam brat dziś kupił sobie tel Huawei Nova 9 SE gdy ustawia dzwonek własny lub systemowy na połączenia przychodzące czy SMS jest zupełnie inny dźwięk niż ustawił. Hard reset nie pomógł. Dziwne 1 raz się z takim czymś spotykam. Obecna wersja Emui 12.0.1.119 ktoś pomoże?
Pozdrawiam.

Uprawnienia do plików nadane? W sumie to rzeczywiście dziwne… Jak on to ustawia, w ustawieniach dźwięku?

Jeśli nie masz folderu Ringtones to go stwórz i tam wrzuć swoje dźwięki I tam zapodaj ścieżkę do odtwarzania .Różne dziwa się dzieją

Problem wydaje się chyba rozwiązany telefon ma dualsim czyli dwa porty i musiałem ustawić na sim 1 oraz sim 2 ten sam dzwonek pomimo że mam włożoną tylko jedną kartę do sim 1.Moj osobisty dzwonek SMS działa na połączenie jeszcze nie sprawdziłem nikt jeszcze nie dzwonił :wink:

Ten cały EMUI jest obecnie dziwny. Bez Google’a, Sklepu Play etc. Ja bym telefonu Huawei sobie nie kupił.

Wszystko jest dla ludzi :wink: każdy kupuje co mu się widzi…mi osobiscie nie przeszkadza brak google też miewałem telefony huaweia bez google ale nie spotkałem się z takim mankamentem. Coś zostało zmienione i taki to efekt ważne że udało się dojść do ładu.:slight_smile: