Huawei P10 czy Samsung Galaxy S8 - do zdjęć?

Dane na papierku przemawiają za tym, że to Samsung Galaxy S8 jest lepszym wyborem do zdjęć niż Huawei P10… i to tyle z danych papierkowych.

W sieci można natknąć się na zdjęcia dobre i złe z obydwóch smartfonów. Jestem posiadaczem Huawei P10, ale ja jestem z tych, którzy lubią zmiany, a drugą sprawą jest fakt, że Huawei P10 w ostre światło na dworze powoduje, że zdjęcia są paskudne.

Ktoś ma porównanie zdjęć tych dwóch smartfonów ?

Do zdjęć ja raczej wybrałbym S8.

Zdecydowanie Samsung. Jedyny Huawei, który może rywalizować z S8 to P20 Pro.

Ktoś jeszcze ma coś do dodania ?

Z tych dwóch modeli z zdecydowanie S8 :slight_smile: Aparat to TOP na rynku i do tego dochodzi świetnej jakości SuperAmoled. Druga (droższa opcja) to P20Pro który posiada świetnej jakości aparat (pierwszy obiektyw ma rozdzielczość 40mgp) ale on aktualnie świeci w sferisie za ponad 3tys. wiec nie ten przedzaiał cenowy :smiley: zostaje S8 :slight_smile:

a moze s9? Czy to zdecydowanie nie ten budżet https://www.x-kom.pl/p/409132-smartfon-telefon-samsung-galaxy-s9-g960f-dual-sim-midnight-black.html
była taka xperia, która była reklamowana głównie aparatem, ale samego telefonu bym nie polecał raczej :wink:

Ja patrzę na olx do 1600zł-1700zł.
S8 sobie odpuszczam, strasznie kruche szkło co wyczytałem na kilkunastu stronach i testach.

Chciałem HTC U11 ale jak na złość w pobliżu mojego miejsca zamieszkania nikt nie sprzedaje. Druga sprawa szklanka, ale niby wytrzymała.

Chciałem też Huawei P20, ale nie wiem czy będzie widoczna różnica z Huawei P10. Tylko ten ten ma szklanke na plecach…

Powiem Ci, że teraz wszystkie są szklankowate telefony. Według mnie S8 to całkiem fajna opcja na olx lub np nowy w sferis za ok 2k. Do tego możesz kupić jakieś dobre wytrzymałe etui ze szkłem i powinna być gitara :slight_smile:

Mam Huawei P20 :wink: