Huawei p20 - słaba bateria

Witam…niedawno zakupilem w bardzo dobrym stanie Huawei p20…wszystko fajnie tylko ta bateria…nie wsadzilem jeszcze karty sim a jedynie bawilem sie ustawieniami oraz motywami a bateria zleciala 30%…strach myslec co bedzie gdy zaczne normalnie korzystac z telefonu i aplikacji typu facebook. Teraz nie wiem czy wymieniac baterie…czy sprzedac tel. Moze ktos ma ten telefon i sie wypowie czy tylko tak u mnie czy ten model tak ma. Pozdrawiam

To zacznij normalnie korzystać z telefonu a potem się wypowiedz.

Rozładuj ja do końca i potem naładuj i korzystaj, wtedy zobaczymy.

Co ty za bzdury piszesz. Baterii litowo - polimerowych nie należy rozładowywać do końca, to nie te czasy, nie ten typ baterii.

1 polubienie

I co uwazasz ze jak bede normalnie korzystal czyli dzwonil i przegladal neta to batera bedzie lepiej trzymac niz teraz??

p20 swoje lata ma i bateria prawdopodobnie po prostu się zużyła. Tak jak ci piszą, naładuj i zobacz w normalnym użytkowaniu. Raczej na pewno czeka cię wymiana baterii, nie jest to duży koszt.

Nie, ale będziesz miał realne dane o pojemności. Co do zasady, to sprzedający powinien poinformować o baterii, a kupujący powinien się zainteresować jej stanem przed zakupem, bo to podstawa, że się zużywa…

Uważam że bez testów praktycznych, pozostanie ci tylko domysły. Przenieś kartę do telefonu i poużywaj.

Tak jak piszesz tak zrobilem…sprzedajacy zapewnial ze telefon byl uzytkowany tylko pare miesiecy co bylo widac po stanie telefonu…jak nowy z salony bez zadnych sladow uzytkowania…wiec sadzilem ze bateria bedzie po prostu normalnie trzymac i tyle. No ok zamykam watek…jak napisaliscie zobacze jak bedzie z bateria przy normalnym uzytkowaniu.

Jesli w salonie z komorkami sprawdzasz telefon i widzisz ze bateria leci w oczach to juz wiesz ze jest cos nie tak a nie musisz do tego wkladac karty sim zeby sie upewniac. Zreszta zalozylem ten temat zeby wypowiedzialy sie osoby ktore moze maja ten tel i napisaly czy to normalne w tym modelu czy jednak trzeba wymienic baterie.

Mam Huaweia, P inne i nie leci, nbawet w starych tak nie ma. “Lecenie w oczach” widziałem na 7 letnim laptopie 100->3 minuty->70%-> 5 minut -> pusta.

Daj znać ile zleci w trybie mieszanym - dzień użytkowania.
P20 ma 3400 mAh jc, no chyba że masz podróbkę.

Sam piszesz bzdury, tu nie chodzi o baterie tylko u ustawienie w telefonie wyperpania. Bo możesz mieć tak np. 100, 80, 30 przez bardzo długi czas i potem dopiero spada. Nie mylić w formatowaniem baterii bo co jest co innego i tych w rzeczywistości sie nie formatuje. Może być tak “pusta” a dział jeszcze 10 godzin