Huawei P20 vs Xiaomi Redmi Note 7

Mam obecnie Huawei P20, którego zakupiłem ze względu na zdjęcia.

Miałem w ręku Xiaomi Redmi Note 7 od kolegi. Spodobała mi się wielkość, cena i płynność działania. Niby Huawei P20 nie zacina mi się, ale jakieś takie wrażenie że Xiaomi chodził płynniej, szybciej. No i ta bateria w Xiaomi ładnie pojemna.

Lubię robić zdjęcia, ale nie robię ich nie wiadomo ile. Tryb nocny w Huawei P20… jakoś lepiej podoba mi się zrobione zdjęcie w trybie normalnym niż nocnym w nocy. Wideo w 4K, chyba nigdy nie nagrywałem.

Jak oceniacie jakość zdjęć Xiaomi Redmi Note 7 w stosunku do Huawei P20 ? Czy może Xiaomi jeszcze bardziej poprawił jakość zdjęć w najnowszym sofcie ?

Patrzałem przed chwilą na https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=9513&idPhone2=9107&idCamera3=300572

Dziwnie słabo wychodzi P20.

Przecież te telefony są w różnych półek cenowych. Co powiesz na Mi 9 SE? To dopiero killer P20 :wink:

Sprzedaż P20 (kole 1250zl) miałaby pokryć nowy tel z etui i szkłem.

OK, nie zrozumiałem. Ze sprzedażą się lepiej pospiesz, bo Google ma wojnę z Huawei i ceny pewnie spadną

Nie Google, tylko USA.

Jak masz około 1300zł w budżecie to może Xiaomi Pocophone? Nieco wydajniejszy od tego Redmi