Huawei P8 Lite nazwa sieci WiFi

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak zmienić nazwę sieci w moim telefonie ( lub w routerze wifi ) , wcześniej miałem nadaną własną nazwę sieci ( nie pamiętam gdzie , nie pamiętam jak to zrobiłem ) , a ostatnio po restarcie routera WiFi mam nazwę w tel TP-LINK_E6FB9C i nie wiem jak ją zmienić na swoją . Nie wiem czy mam to zrobić gdzieś w telefonie ( android 5.0.1 - emui 3.1 ) czy w komputerze ( windows 7 ) . Dzięki za pomoc i pozdrawiam .

Nazwę zmienisz w panelu sterowania routera(zwykle http://192.168.0.1), do którego wchodzisz przez przeglądarkę. 

No ale ja wcześniej nie wchodziłem w żaden panel sterowania routera przez przeglądarkę , po prostu gdzieś to ustawiłem , albo w kompie albo w tel ( obstawiał bym tel ale nie pamiętam ) . Internet mam od dostawcy przez routera na kabel , do którego podłączyłem prywatny router tp z wifi i dopiero od tego routera tp z wifi dalej poprzez kabel swój komputer . Zrobiłem to po to aby mieć wifi do telefonu . I jakoś wcześniej to gdzieś normalnie ustawiłem , że jak włączyłem wifi w telefonie to wynajdowała mi się moja sieć o nazwie " CoolBuch " , potem zrestartowałem router i teraz wyświetla mi się nazwa TP-LINK_E6 blabla . Myślę że ustawiłem to gdzieś w tel ( nie jestem pewny ) właśnie a nie w kompie ale teraz za cholere nie mogę dojść o co chodzi .

I teraz zrobiłem to co mówiłeś , NAPRAWIONE , dzięki wielkie za pomoc . Pozdrawiam .

Temat można zamknąć .