Huawei p8 lite problem z odzyskaniem konta google

Witam

 

tak jak w temacie wczoraj pojawił mi się problem z zalogowaniem do konta google, dlatego też usunąłem pamięć podręczną w aplikacji sklep Google pozmieniałem ustawienia ale bez skutku,  w końcu usunąłem konto by od początku wszystko załadować i niestety dalej nic, wchodzę w opcję odzyskiwanie konta i owszem konto jest ale w przeglądarce google Chrom natomiast jak wchodzę w poszczególne apki jak Gmail, Sklep Google… to wyskakuje komunikat na końcu że wystąpił błąd w serwerach google prosimy spróbować później, pisze tutaj bo skończyły mi się już pomysły, czy ktoś wie jak to rozgryźć ?

Przywróć ustawienia fabryczne i spróbuj raz jeszcze. W międzyczasie sprawdź na komputerze czy możesz się zalogować / zmienić hasło. 

też o tym myślałem jednak musiałbym ściągnąć program Sms Backup restore aby zabezpieczyć kontakty i smsy  a niestety nie mogę nic ściągnąć bo jak wchodzę do Sklep Google to mam biały ekran zresztą wszystko jest tam przekierowane :frowning:

W ustawienia - konta, usuń konto googla. Wyczyść zasobnik aplikacji i wyłącz telefon. Włącz ponownie i spróbuj się zalogować.