Huawei P8 Lite - proszę o opinie

Nosze się z zamiarem zmiany telefonu - w oko wpadł mi telefon - Huawei P8 Lite - w promocyjnej cenie 600zł. - wart jest ceny? :]

  • chętnie bym usłyszał wady i zalety użytkowników :slight_smile: nie wymagam od telefonu żeby był jak iPhone 6 czy Samsung S6 :stuck_out_tongue:

Dzięki.

Wart. To dobra słuchawka. Szybka z dobrą baterią. Mierzić może trochę inne podejście do menu, ale można się przyzwyczaić :wink:

Miałem go kilka dni. Tylko kilka albo i aż. Powód? Bateria. Wifi gps aplikacje w tle itp wszystkie bajery powyłączane, tryb oszczędzania energii włączony a mimo to ledwo półtora dnia trzyma i to przy niezbyt mocnym użytkowaniu.  Codzeinne ładowanie to nie dla mnie. Szkoda bo tel naprawde fajny dobry.

nie znam smartfona który wytrzyma dłużej na jednym ładowaniu

 na dzień dzisiejszy , to jeden z najlepszych  (jeśli nie najlepszy) smartków w swoim przedziale cenowym jak i w swojej grupie klasowej (bo flagowiec to nie jest , a parametrami im niewiele ustępuje) oraz sprzęt prawie “bezkonkurencyjny” w kategorii :  stosunek CENA/JAKOŚĆ , bo stosunek ceny do jakości w nim (biorąc pod uwagę , że to nie jakiś “bezmarkowiec” oraz licząc się z ogólnodostępnym europejskim serwisem oraz przyzwoitą “czyt. znośną” obsługą klienta po sprzedaży na terenie EU) jest na bardzo dobrym poziomie …   wiem co mówię i piszę (od 1997 roku jestem intensywnym użytkownikiem “wszelakiej maści” telefonów wymienianych “średnio” co miesiąc , a nawet częściej niż 15 razy do roku) wszystkie telefony przechodzące przez moje ręce są “ostro wydzwaniane” (do kilkunastu godzin dziennie) i ten konkretny model dał radę przez ponad 13 godzin (mix użytych funkcji : net , gry , e-mail’e , pdf’y , SMSy , MMSy , fotki , muzyka no i oczywiście dzwonienie przez ponad 3 godz. wyrywkowo) , a to uważam za bardzo dobry wynik …  

Jest takich kilka :wink: