Huawei P9 Lite, Meizu M3 Note, czy xiaomi redmi note 2 prime

Witam, który z tych telefonów był by w miarę dobry ?, dodam że dużo siedzę na internecie w telefonie przez wifi, i słucham muzyki. Najbardziej do mnie przemawia Redmi Note 2 prime, gdyż ma wymienną baterie, i fajną nakładkę miui jak to jest z tymi nieotwieranymi telefonami w Huawej raczej samodzielnie nie wymienię baterii, chyba że może inny xiaomi, meizu albo honor ?

Jeżeli nie zależy Tobie na super zdjęciach tylko na tym co piszesz to polecam chińską firmę Cubot.

Ta firma niedawno weszła na polski rynek i coraz więcej osób chwali jej produkty/smartfony.

Cena, pojemnościowa i wymienna bateria, RAM, LTE, Dual Sim, wygląd, akcesoria, itd.

Sprowadza je sklep:

http://www.sferis.pl/p/438238-smartfon-cubot-dinosaur-dual-sim-czarny-dinosaur-b.html?nobid

Poniżej jest wideo recenzja.

W innych sklepach również są dostępne.

To nie tylko jeden model, w sumie jest ich obecnie aż 16.

Wystarczy poszukać…

Do neta preferowany min. 5" a najlepszy będzie moim zdaniem 5.5"

 

Ja od siebie polecę P9 Lite. Nie miałem doświadczenia z Meizu ani Xiaomi natomias P8 Lite ma moja dziewczyna, bardzo sobie chwali telefon i faktycznie, po upływie czasu nic nie skrzypi, nie ma lagów, bateria nie rozładowuje się w dwie godziny. Myślę, że nie polecieli w tzw. kulki i P9 Lite jest tak samo porządny jak jego poprzednik.

P9 Lite dobry ale niestety nie jest rozbieralny, bateria nie jest wymienna…

Lepszy Xiaomi Redmi Note 2:

 

Dużo korzystasz z internetu, patrz:

  • przekątna ekranu 5.5 cala

  • pojemnościowa i wymienna bateria

  • LTE

  • Dual SIM (druga/zapasowa karta np. Aero2 )

  • bez Dual SIM --> Buckshee.