Huawei P9 - prośba o opinie

SIema. Szukam nowego smartfonu i zaciekawił mnie właśnie model P9, głównie dlatego że w przedsprzedaży ma jeszcze zegarek tej firmy http://www.sferis.pl/p/408020-huawei-p9-32-gb-zegarek-huawei-w1-stalowy-przedsprzedaz-tytanowy-mg-hw-b902.html Waszym zdaniem warto się w to pchać? Widziałem że ten Watch ma lepsze recenzje od Moto 360/Gear S2.  

Jeśli tyle hajsu możesz dać to wydaje mi się że tak. Dobra oferta jest w tym sferisie. Za tego Watcha normalnie trzeba dać ok 1.5 k (ceneo).

Pooglądałem recki tego Watcha i to chyba nawet on mnie bardziej przekonał do zakupu. Mam obecnie P8-emke i byłem bardzo zadowolony, więc jestem prawie pewny że P9 mnie nie zawiedzie :) 

Jak to jest z tymi wyprzedażami ? Jak np patrze sobie na stronie tego sferisu i piszą że wysyłka jest od 26.04 czyli jak zrobi się zakup 25 to się liczy ?? czy muszą mieć kase zaksięgowaną do 25.04 ?? Wiesz może ?

Ja zawsze zadaję sobie pytanie, czy taki niby darmowy dodatek do czegoś, jak tutaj ten zegarek, do czegoś mi się przyda. Osobiście nie przydałby mi się do niczego, jak większość rzeczy, jaką dodają producenci w ramach tzw promocji. A to zegarki, a to okulary 3d, itp. Co za darmo, jest zwykle nieprzydatne, a druga maksyma - nie ma nic za darmo.

Pozdr.