Huawei P9, u którego operatora najlepiej?

Kończy mi się niedługo umowa i chciałbym ją przedłużyć o ofertę z telefonem - konkretnie Huawei P9. Obecnie mam abonament w Orange, ale biorę pod uwagę zmianę operatora na T-Mobile (nie ze względu na świetną reklamę z Kotem i Lewandowskim :D). Czy to ma sens? Może inna sieć posiada lepszą ofertę?

A dlaczego tego nie sprawdzisz? Ktoś ma to zrobić za Ciebie i podać Ci gotową odpowiedź?

A w jakiej cenie chcesz abonament ? Interesuje Cię zmiana numeru, czy chcesz zostać przy obecnym ? - to są priorytetowe pytania.

Ceny abonamentowe na dzień dzisiejszy są bardzo różne, pisząc o tym telefonie lub wersji Plus. Od Ciebie zależeć będzie co wybierzesz - w internecie masz kilka stron porównujących oferty na dany model. 

http://www.telepolis.pl/porownywarka-gsm/porownanie,huawei-p9,2871.html

Sprawdzałem, ale nie rozumiem jasno warunków, dlatego proszę o pomoc. Znajomy powiedział mi na przykład że zamawiając przez internet dostanę lepszą ofertę, o czym nie wiedziałem, dlatego też pytam tutaj bo może dowiem się czegoś jeszcze.

 

Abonament tak do 100 zł, w tej chwili płacę 80. Chciałbym pozostać przy obecnym numerze, wiem że istnieje opcja przeniesienia z zachowaniem numeru.

https://komorkomat.pl/abonament?&ph=4551&tel=1&nowa=1

tu porównanie ofert z tym telefonem, w T-mobile za 100 zł masz ten telefon za 850 zł, jeżeli normalnie płacisz abonament podobnej wysokości to chyba się opłaca

Play - w abonamencie 95zł / 24 miesiące zapłacisz 659zł a za 85zł /24  849zł

Orange - około 90zł / 24 za 849zł

Plus - około 99zł/24 i cena najbardziej nieopłacalna bo aż 1199zł

 

Oczywiście ceny w uwzględnieniem przeniesienia numeru.

Przeoczyłem ofertę Playa, jest lepsza.  Orange daje Ci lepszą ofertę jeśli przeniesiesz numer niż jeżeli przedłużasz umowę, okazja roku.

z reguły chyba tak jest, za lojalność nikt nie nagradza, bardziej zależy im na nowych klientach :confused:

dlatego warto w sumie zmieniać sieć, teraz przeniesienie nie jest problemem, a oferty lepsze :smiley:

to fakt, tylko co kiedy skończą się operatorzy? :smiley:

na szczęście na rynku jest ich tylu, że masz spokojnie kilkanaście lat do wykorzystania :smiley: