Huawei Themes i pytanie o zawartość zakładki "Ikony" (tej niżej)


Jak w temacie: Co zawiera ta zakładka? Są tu motywy, czy tylko zestawy ikon? Z góry dzięki :slight_smile:

Tutaj (na drugim SS) jest zakładka „Ikony” w aplikacji Motywy - Ta wyżej. Tu są zapewne tylko zestawy ikon, nie?

Pytam, bo chciałem we wtorek nagrać film na ten temat i nie wiem, czy w ogóle warto… Z góry dzięki :slight_smile:

Nie mogę nigdzie znaleźć tego ICONS z pierwszego zrzutu ekranu. U mnie jest :
Ustawienia Android>Ekran główny i tapeta:

  • Motywy
  • Galeria tapet
  • Tapeta
  • Ikony

Tak na marginesie, polecam ADW Launcher. Widziałem wiele nakładek systemowych i „launcherów” ale ten najbardziej mi odpowiada. Oczywiście motywy i ikony ma własne, niezależne od systemu.


Ten „Icons” jest w aplikacji „Motywy” i w zakładce „Promowane”. Chyba, że tego nie masz. Ja mam do dyspozycji starszego Huawei’a Mate’a 10 Lite.

Fakt, jest. Wygląda to na pełne motywy tylko po prostu kategoria nazywa się „IKONY” żeby zwrócić uwagę na to, że w tych motywach ważne są ikony.

Bez sensu! Nie lepiej nazwać „Motywy z ikonami” lub podobnie?? Przekonać się można pobierając coś, ale tam niczego nie ma darmowego :frowning:

W opisie kategorii jest napisane:

Mix and match your themes with new icon sets to create an unique and exclusive style for your smartphone!

Co znaczy:

Mieszaj i dopasowuj swoje motywy za pomocą nowych zestawów ikon, aby stworzyć niepowtarzalny i ekskluzywny styl dla swojego smartfona!

Ten opis sugeruje, że to są zestawy ikon, a nie motywy… Kupisz coś tam za te 2 PLN i dasz znać?? Ja nie chciałbym podawać karty do konta Huawei ID…

Też nie przypinam karty kredytowej do żadnych usług. Generalnie korzystam z płatności innego typu. Nawet chciałem tam parę rzeczy kupić ale się nie przekonałem.

Ok nie kupuj. Powiem na filmie, że nie jestem pewny i tyle.

Dobra, dzięki za mobilizację :slight_smile: Mam swoje tarcze do zegarka, które mi się podobały a cykałem się z kartą kredytową. Po prostu wybrałem opcję płatności przez operatora.

Odpowiadając na pytanie o ICONS - kupiłem zestaw i zmieniły mi się jedynie ikonki od popularnych apek, tj np Aparat, Telefon, AppGalery, Email, Kalendarz, Przeglądarka, Kontaky, Muzyka, Usługi telefonu … W sumie zmieniło się ich dość sporo.

Motyw został bez zmian.