HUB który przestał działać pod XP

Kupiłem HUB aktywny Digitus DA-70220 który działał pod XP. Podłączona do niego była kamerka oraz kamerka na kablu aktywnym, jednak po podłączeniu kolejnego kabla aktywnego hub przestał działać. Sprawdziłem czy nie jest uszkodzony pod Win7 i okazało się że jest całkowicie sprawny oraz przy podłączeniu tego co wcześniej oraz jeszcze jednej kamerce nic się nie zepsuło. Postanowiłem więc sformatować system, jednak po formacie HUB jest nadal niewykrywalny. W menadżerze urządzeń jest jako “Unknown Device”. Zacząłem więc szukać sterowników zainstalowałem wszystko co się dało ale nie pomogło. Zmieniłem więc XP na 98 dla testu i jak się okazało pod 98 HUB działa. Wróciłem do XP i znów nie działa (SP3 i wszystkie aktualizacje). Dodatkowo po podłączeniu huba przestaje działać myszka i trzeba ją odłączyć i podłączyć aby zaczęła działać. Korzystałem z wielu programów do sterowników. Szukałem ręcznie po identyfikatorze sprzętu ale nic nie znalazłem. HUB działa na wszystkich komputerach oraz na omawianym przeze mnie ale nie pod WinXP a właśnie tam ma działać.

Od 2 dni próbuje coś z tym zrobić ale mi się nie udaję więc proszę Was o pomoc.

ID sprzętu USB\VID_0000&PID_0000\5&D5A958B&0&2

Z góry dziękuję za odpowiedź

Czy HUB działa na jakimkolwiek innym komputerze z winXP?

Postaram się to sprawdzić, ale tak jak mówiłem ten HUB działał pod XP i przestał