Hub Usb 2.0 Nie Obsługuje Mini Jacka

Witam

Ostatnio kopiłem hub usb 2.0 firmy omega.

Działa mi na nim podłączona komórka podłączona przez usb, ale gdy próbuje podłączyć do niego słuchawki przez mini jacka to po prostu nie działają. Nie mogę podłączyć słuchawek inaczej ponieważ mam problemy z karta dźwiękowa i podłączone do komputera urządzenie mini jackiem nie działa. Myślałem, ze hub usb będzie rozwiązaniem. Ma ktoś może jakiś pomysł co zrobić? Nie chce kupować nowych słuchawek z podłączeniem usb ponieważ wydałem na moje 100zl dodatkowo na huba następne 30…

@down

Poprawione.

caveki ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

sprawdź czy w opcjach dźwięku nie masz do wyboru innych urządzeń bo jak ja mam słuchawki usb to muszę tam pierw zmienić w ustawieniach

@up

Właśnie chodzi o to, ze normalnie w ustawieniach słuchawek/mikrofonu mam C-Media USB Headphone Set. Niestety gdy podłączam słuchawki z wejściem mini jack to ta opcja znika i pozostaje jedynie C-Media Wave Device. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale wydało mi się to dziwne :confused:

Próbowałem robić wszystko w ustawieniach i nic nie skutkuje, reinstalowałem usb i tez nic :confused:

Dodane 11.12.2010 (So) 20:18

Refresh.