Huiexu.scr


(Piotrekkrankowski) #1

Witam, ostatnio wkradł mi sie na kompa wirus o nazwie huiexu (exe lub scr) bo w procesach jest huiexu.exe a w komunikacie huiexu.scr, zaraz wyjawie problem z tym wirusem, otóż podejrzewam że z kolegi pendrive mam tego wirusa, ten wirus zacina mi google chrome, dokładniej to jak wpisze jakąś strone na google chrome to zaraz pojawia się komunikat ,,Kurza twarz google chrome zawiesił się, uruchomić ponownie ? '' i tak w kółko jak klikne tak, do tego jeszcze pojawia się po włączeniu kompa komunikat ,,Nie odnaleziono skrótu lub folderu huiexu.scr... '' I jest około 5 takich komunikatów, jak klikne we wszystkich ,,OK'' to mi się internet rozłącza, mam win 7 i w procesach mam ten proces ,,huiexu.exe'' , gdy klikne zakończ proces to mi sie zawiesza menadżer zadań systemu windows i tyle, gdy klikne otwórz folder docelowy pliku huiexu.exe to mi otwiera C:/DOM i to tyle ,nie jest on jako ukryty plik bo mam zaznaczone że widze ukryte, pomóżcie mi go usunąć, próbowałem szukać w google ale po polsku nic nie ma..


(Acorus) #2

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html


(Piotrekkrankowski) #3

Raport OTL

http://wklej.org/id/846099/


(Acorus) #4

Odinstaluj BabylonObjectInstaller,AVG Security Toolbar,Babylon toolbar on IE,DealPly,Searchqu Toolbar.

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt


(Piotrekkrankowski) #5

Odinstalowałem te programy.

Ściagnołem program AdwCleaner i uruchomiłem , lecz po kliknięciu funkcji Delete wyskakuje błąd typu "Program AdwCleaner Przestał działać ". Co teraz ?


(Acorus) #6

Wykonaj w trybie awaryjnym.


(Piotrekkrankowski) #7

Usunąłem kilka plików, odinstalowałem google chrome który się zawieszał, i uruchomiłem bez trybu awaryjnego AdwCleaner i zadziałał, można powiedzieć że już wirusa nie ma, błąd mi nie wyskakuje i nie mam go w procesach oto raporty

AdwCleaner http://wklej.org/id/846359/

OTL http://wklej.org/id/846354/

Dziękuję za pomoc :wink:


(Acorus) #8

Pokaż OTL.txt