Hz'1690%131508

jak to powiedział któryś znany polonista:  “istnieje różnica, zrobić komuś łaskę a zrobić komuś laskę…” hehe, dlatego lepiej pisać po polsku i uważać na błędy i literówki :slight_smile:

Bardziej adekwatne by było “Conan Barbarzyńca” albo “Onan Barbażyńca” :smiley:

 

Uściślijmy: powiedział to, zresztą bardzo słusznie, Jerzy Bralczyk. 

 

O Zlocie w Rynie napisano już chyba wszystko, ja go bardzo dobrze wspominam, a jedno z lepszych podsumowań znajdziecie w dość już dawnym wpisie Krogulca:

Wpis Krogulca jako link

To co rozszyfrowana już data :wink: ?

To może wrzesień?  :)

Patrząc na rok, to TEN HotZlot odbył się jakieś 326 lat temu :wink: Więc teraz Redakcja zastanawia się ile % z Nas wpadnie na pomysł, jak przenieść się w czasie :stuck_out_tongue:

A może to dane geograficzne ? :smiley:

Chyba każdy już przebiera nóżkami i czeka na więcej informacji :wink:

Hej,

 

No tak - oczekiwanie na szczegóły dotyczące Hot Zlotu powoduje przebieranie nóżkami mocniejsze niż zapalenie pęcherza. :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Niekoniecznie…Ja osobiście mam cały czas nogi “razem”… k045.gif

To w końcu będzie w tym roku HotZlot ?

Tak…będzie… r010.gif

To powiedz jeszcze gdzie i kiedy ;p

 

W fajnym miejscu i niedługo…ludzie dajcie spokój… k045.gif

Mowi

Więc mówisz, że Zlot będzie jutro w Ustce? :wink:

 

Tylko wiesz :stuck_out_tongue:  zapewne część z nas chciałaby już zarezerwować urlop, kupić bilety na jakiś transport, a może i nocleg zarezerwować wcześniej/później :smiley: :P 

Pewnie wzięli sobie za punkt honoru by część  nie dojechała takim kosztem jak ostatnio :stuck_out_tongue: Ew czekają aż się wypsztykacie z urlopów :wink:

czas na teorie spiskowe :slight_smile:

 

Ogłoszą w nocy z niedzieli na poniedziałek, a rejestracja będzie możliwa tylko do 5 rano, więc budzik ustaw :stuck_out_tongue:

Hej,

 

Ale chyba zapomniałeś o zaproszeniach, które mimo wszystko idą wcześniej niż rejestracja otwarta. :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus