Hz'1690%131508

Nie - mówię o rejestracji dla zaproszonych :wink:

Zaproszeni dostaja maila - więc jest sznas, że obudzi ich telefon zaraz po jego odebraniu. :wink:

Nie wiem jak Wy, ale ja tam widzę 16 września - impreza bezalkoholowa (0%)…

Strona już jest: http://2016.hotzlot.pl/

:wink:

2016-07-09_061427.png

@januszek ale się nudzisz :slight_smile:

Sobota, obudziłem się o 5:00, zasnąć już nie mogłem… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Bilety zarezerwowane, wystarczy czekać na zaproszenie. O tyle dobrze, że do […CENZURA … Krogulec] dojeżdżają pociągi :slight_smile:

Hej,

 

Żeś z tą cenzurą od Krogulca pojechał. Szkoda tylko, że brakuje info o edycji. :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Nie wiem jak przy tym silniku forum, ale za czasów kiedy ja byłem tu adminem, to kiedy edytowałem coś jako admin, to nie było po tym widocznego śladu.

Hej,

 

Teraz jest box, w którym zaznaczasz, czy chcesz pokazać edycję, czy też nie. Ale o braku edycji świadczy jeszcze jedno. W obserwowanych tematach dostaję na mail’a powiadomienia o wpisach - i zawsze przychodzą oryginalne posty. Gdy ktoś coś zmieni, nie pojawi się już powiadomienia; ale oryginalny wpis będzie w wiadomości na mail’u. :smiley:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Boisz się co by  ci wątroba nie wypadła?

Być może Krogulec dysponuje jakimiś mocami cenzorskimi wykraczającymi po za normalne działanie silnika forum :wink: bo przecież Pangrys by nie koloryzowal :wink:

Oczywiście tak było :slight_smile: I ja nie koloryzuję :stuck_out_tongue:

Zaświadczam.

Hej,

 

No nie wiem, czy zaświadczenie od żabola jest wystarczającym potwierdzeniem.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Chyba trza będzie komuś punkty przydzielić, w końcu czerwony kolor zarezerwowany jest dla administracji :stuck_out_tongue:

 

Dziwne, że jeszcze nie są przydzielone.

Jawnemu łamaniu regulaminu mówimy stanowcze i zdecydowane NIE!

Hej,

 

I po krzyku. :smiley:

 

PS. W końcu temat w Sympatykach nie jest.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Oj nie ładnie :stuck_out_tongue:

Dajcie info w końcu :slight_smile: