Hz'1690%131508

Nie, właśnie to Monczkin jedzie za mnie … Jako zadośćuczynienie krzywd, które zaznał od mojej skromnej osoby :slight_smile:

 

Jesteście na 100% pewni tej Polski jako lokalizacji? Bo ja nie… :wink:

A diabli ich wszystkich wiedzą ;) 

Oglądam właśnie co maja w ofercie i Shaki będzie zadowolony :slight_smile:

 

 

OJJJJ ciężko z wami, ciężko :smiley:

Basen jest MEGA fajny :slight_smile: Aż Wam zazdroszczę :slight_smile:

Też Wam zazdroszczę gdziekolwiek miałby się zlot odbyć i w jak fajnych czy nie fajnych miałby być warunkach. Ja niestety w tym czasie będę grał imprezę… ale myślami będę z Wami :slight_smile: przynajmniej nie muszę się w tym roku stresować czy przyjdzie zaproszenie… choć jakby przyszło i tak byłoby miło :slight_smile: Chyba że jak Dimatheus w zeszłym roku załapię się na sam program rozszerzony :stuck_out_tongue:

O! W zeszłym roku padł pomysł programu nadrozszeżonego… Jeśli ta idea jest nadal żywa to trzeba o niej pamiętać przed :wink:

No nie wierzę…  Jeśli to to co znalazłem to znowu taki kawał? :stuck_out_tongue: Chociaż w tym roku i tak o zaproszenie byłoby trudno… :confused:

 

Teraz to chyba jest na odwrót…Tobie że go już “widzisz”… :slight_smile:

Tak i u was już wkrótce będzie :slight_smile:

aaa.jpg

 

Jest jeden mały problem - literówki są podkreślanie w trybie edycji nie odczytu :stuck_out_tongue: Więc dodaj sobie HotZlot do słownika i spróbuj ponownie :smiley:

Takie maile to można dostać w każdym sklepie z mailami. ;) 

“mailto” też raczej nie powinno być widoczne :wink:

Ale jest widoczne :slight_smile: Mam tak na kilku mailach :smiley:

IMG_4999.jpg

Hej,

 

Poza tym nie wiem, jak chcesz na stronie HZ się zarejestrować? No chyba że zimowy Cold Zlot. Ale ten niestety już się odbył. :smiley:

 

PS. Phishinger kiepski z Ciebie by był.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

a skąd wiadomo o HZ 2016 ? nie było jeszcze informacji o dacie

???  to chyba na 1 Kwietnia

Wiadomo :slight_smile: gratuluję poczucia humoru w poniedziałek…

Spójrz na tytuł wątku, w którym się właśnie udzielasz …

 

HZ’16 na 90% odbędzie się 13-15.08

 

Hotel DOLAS****  miasto Chrząszczyrzewoszyce