Hz'1690%131508

…powiat Łękołody :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hej,

 

A nie powinno być przez dla L - czyli Dollas? :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

A może Leszek coś takiego nam zafunduje?

 

WP_20160709_11_48_57_Pro.jpg

Połowa nie dojedzie. Zbyt łatwo zrobić literówkę w nazwie miejscowości. :slight_smile: Ja tego nawet przeczytać nie umiem :smiley:

Temat “przycichł” bo Pangrysowi skończyła się wena na “wypuchy”… k045.gif

Zdecydowanie za duża przerwa między Żubrami :P:P:P

Po oficjalnym newsie, udowodnię Ci , że jednak nie robiłem podpuch :slight_smile: No może z Leszkiem2024 trochę pokrotochwiliłem ale reszta informacji jest w 100% prawdziwa :slight_smile:

 

Krogulelec kiedyś powiedział gdzie chciałby zrobić HZ i dlaczego. Wystarczyło słuchać i potem sprawdzić lokację :slight_smile:

 

No przecież Ja Ci wierzę… k055.gif

Ziarno niewiary zostało zasiane :wink:

A w sumie to komuś robi aż taką różnicę gdzie będzie ten Zlot? (Choć dla niektórych ważne, że w … ferie. ;) 

Dla większości (oczywiście pomijam moderatorów czy współpracowników) ważniejsze chyba jest , czy mail podobnej treści, co w poście Pangrysa, pojawi się naprawdę w ich skrzynkach odbiorczych.

Atmosfera wszędzie będzie podobna. :slight_smile:

Dokładnie, tu chodzi o atmosferę, nie tam o baseny, bicze wodne :slight_smile:

Atmosfera jest wyjątkowa, stąd taki gorący temat odnośnie szczegółów, bo przecież trzeba wiedzieć jak to zrobić, aby móc zrezygnować z różnych rzeczy :slight_smile:

Bazując na podanej dacie przez Krogulca, za miesiąc wszyscy się zobaczymy! :slight_smile:

 

Z tym “wszyscy” bym nie szalał.

Tak, 90% z nas :wink:

 

No umownie przyjąłem “wszyscy” :slight_smile:

 

Bardzo umownie…w przeciwnym wypadku HZ  musiał by się odbywać gdzieś na lotnisku… k045.gif

 

Np. jak dawny Coke Live Music Festival w Krakowie na starym lotnisku w Czyżynach? :smiley:

W sumie to Kraków przygotowuje się teraz do sporej “imprezy” :slight_smile: Organizatorzy byliby zachwyceni, gdyby mieli kolejny Zlot na  2 mln ludzi - a wtedy słowo “wszyscy” nabrałoby sensu :D

Hej,

 

No tak - w Krakowie Papa Franciszek, a na Hot Zlocie Papa Docentus. :P 

PS. No, myślę, że przynajmniej na 5 mln.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Wystarczy zaprosić sympatyków z Chin :stuck_out_tongue_winking_eye: