Hz'1690%131508

Wacek - początkujący ginekolog :wink:

W ogólności zgadzam się z Pangrysem :wink:

są inne opcje :wink:

Reasumując…czekamy na oficjalkę… k055.gif

Przy tym terminie to oficjalka najwcześniej w lipcu

przecież to już tuż, czy jakoś tak :slight_smile:

Hej,

Generalnie ja też zdążyłem się wyrobić w “dobrym czasie” i załapać się pierwszy raz na Zlot. A kolejne - to już z górki poszło. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Byłoby jedwabiście… binarnie zobaczyć się ponownie! :smiley:

Razem z KsProboszcz i KsDziekan też chętnie byśmy przyjechali na tak wspaniałe spotkanie! Przy okazji byłaby to świetna okazja by porozmawiać o Windows 10. 

Jeśli któryś z was jest aktywny to może i dostanie zaproszenie. Tylko niech potem nie będzie zdziwienia jak się odbijecie przy rejestracji z powodu braku 18lat :stuck_out_tongue:

Loża Szyderców też musi mieć obiekt do beki:)

A za multikonto też są przewidziane stosowne nagrody :slight_smile:

@fiesta pod warunkiem, że obiekt wart byłby naszej szydery :stuck_out_tongue:

Bo, towar najwyższej klasy i marnowanie …

Hej,

Ale przecież Redakcja robi Hot Zlot, a nie Hot Konklawe. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

…dobrze, że nie kiszenie :wink:

90% termin dla mnie jest idealny! :) 
Obawiałam się, że TEN HZ odbędzie się na początku lipca, a tu takie miłe zaskoczenie :slight_smile:

@ariiell o widzisz, przypomniało mi się! W drugiej połowie czerwca jesteśmy z mężowym u teściów, więc liczę, że uda nam się umówić na jakieś piwko w końcu? :smiley:

@freyah To super! :slight_smile: Zapraszamy. Dobrze byłoby się w końcu spotkać :slight_smile: Jak tylko będziecie - dajcie znać :wink:

Dajcie namiary lokalizacyjne, skoro już o Tym piszecie. Może się większa ściepa narodu DP zjawi.

@lordjahu - no ale wiesz, może Szanowne Panie chcą się spotkać… same… albo… z mężami, żeby był porządek.