Hz'1690%131508

Tutaj nikt się nie kłóci - powyższa wymiana zdań to tylko miejscowy folklor :slight_smile:

to zmieniono zasady które były przez tyle lat ?

Chłopie litości…nie “szalej” i nie przynudzaj jak co roku…wszyscy już prawie “spakowani”, a Ty dalej w “chocholim tańcu”… k045.gif

Tak apropo tego tańca :smiley:

Robisz imprezę, chyba najważniejszą w życiu - gości po stówce z każdej strony, kasy poszło, że hoho.

A tu: jakiś ukrainiec przyszedł i przepowiada przyszłość, do toalety nie wejdziesz bo cały czas zajęta przez rycerza, miała być orkiestra i włodzirej - jest błazen; po podłodze wala się słoma - ogólnie straszny syf.

Nie, nie zmieniono. Osoby, które nie są aktywne w serwisie raczej mają dość małe szanse by dostać się na HZ.

Chyba że to wybijająca się płeć piękna :wink:

Tej nigdy nie jest za dużo! :wink:

A szkoda, bo dużo jest kobiet blogujących … ale nie u nas :frowning:

Tylko nie wiem czy to miejsce dla szafiarek i opisów kosmetyków :stuck_out_tongue:

Weterani na takie prowokacyjne ogłoszenia jak w temacie mają nosa;P Znany jest konkurs z diodą, niektórzy zapewne przypominają sobie pamiętny Geocaching z Kliczkowa;P Dlatego pozwolę sobie przerwać tę sielankę, bo wedle mnie istnieją co najmniej 2 prawdopodobne terminy, czyli szansa na to, że HZ odbędzie się w którymś z nich maleje co najmniej do 45% :stuck_out_tongue_winking_eye:

rozwiązanie A/ HZ’1690%131508 = HZ’16-90%13-15.08(br.)

rozwiązanie B/ zakładając, że część numeryczna ciągu w temacie jest ilością minut do HZ od czasu stworzenia wątku, wychodzi na to, że 20-05-2016+131508min.=~19 sierpnia br.

Ktoś jeszcze poza mną ma inne wyliczenia?

Okres 13-15 odpada (15 to poniedziałek). Wychodziłoby 2 dni (jedna noc) + przedłużenie.

Obstawiałbym rozwiązanie B.

13-14 i 14-15 - według mnie to dwie noce. Poniedziałek 15.08 jest wolny bo to święto.  Ale co ja tam wiem…

:slight_smile:

Jak ktoś na dobreprogramy wpada tylko przed Zlotem, to faktycznie widząc taki wpis jest przerażony (ale jakoś mi nie szkoda…). ;) 

Hej,

W sumie można podejść jeszcze inaczej. HZ’1690%131508, czyli HZ16:

  • zaokr(90%*13;0)=12,
  • zaokr(90%*15;0)=14,
  • zaokr(90%*8;0)=7,

co daje 12 - 14 lipca 2016 roku. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Hodor.

HotZlot w środku tygodnia? Czemu nie? :P 

A może być i dniem wolnym - wtedy to faktycznie ma sens.

Od kiedy mam DG nie słyszałem o dniu wolnym.

Kiedyś już coś takiego chyba było… :wink:

Niektórzy na etacie też nie wiedzą co to wolne - tylko zamiast iść do prac pracują z domu :wink:

HZ’1690%131508

to idzie tak…Hot Zlot 2016 r na 90% dnia 13 sierpnia o godz. 15;00 zakączenie HZ  ;)

Że co proszę?