I bot

Nie dawno w tv widziałem reklame i-bota, którego można sobie “zrobić”

kupując czasopismo… To prawda ?

Skoro widziałeś reklamę to chyba tak :?

http://www.deagostini.pl/

Nie wiecie moze przypadkiem ile numerow tej gazety z tym robotem bedzie?

Zapewne dużo ;] Będą po jednej śrubce sprzedawć, byle jak najwięcej kasy wyciągnąć…

To nie mam zamiaru kupować :stuck_out_tongue:

Jakby było góra 10 to bym kupował :mrgreen:

75 numerów…

uprzedając pytania:

pierwszy nr: - 17.xx zł

Drugi: 25.xx zł

Od trzeciego do 75: 39.99 (w prenumeracie- 35.xx zł)

Do 10 nr. jest co 2 tyg, póżniej będzie co tydzien 1 nr. Za całość zapłacisz ok. 2600 zł i będziesz zbierał 1,5 roku :slight_smile:

na forum http://www.idroid.pl/ wszystko jest, wystarczy poszukać… sam chciałem się w to bawić, ale wydawanie 150 zł na miesiąc i czekanie na kolejne części jakoś mnie nie zachęca… a możliwości gotowego robota też są baaaaardzo ograniczone :confused:

Zgadzam się. :?

Najlepszy był Subaru Impreza WRX STi z tej samej kolekcji DeAgostini. :mrgreen:

Przecież za to można już porządnego kompa kupić :!: :o

Zdzierstwo w biały dzień :smiley:

Te subaru w sumie kosztowało ok. 1800zł :stuck_out_tongue: za tyle można kupić dwa takie modele w modelarskim :stuck_out_tongue:

a czas składania to 2 lata :smiley: serio, bo tyle ma wychodzić kolekcja z Subaru :smiley: do tego czasu pewnie zdąży 2x upaść :stuck_out_tongue:

Przymierzam się do tego robota (pierwszy nr kupiłem tak na wszelkiego). Lubię takie gadżety, jakość wydaje się nienajgorsza, możliwości po złożeniu też… Ale mam jeden dylemat… Niczego takiego nigdy nie zbierałem i nie wiem jak jest z wiarygodnością wydawnictwa :confused: Jaka jest gwarancja, że wszytskie nr wyjdą?? O ile w ogóle…

Raczej wyjdą oni juz mają swoja renomę na rynku.

To się okarze… Marnujesz tylko kasę i tak nie dozbierasz do końca, bo w między czasie albo Ci się znudzi, albo wydawnictwo przerwie sprzedaż. Po za tym zobacz ile kasy będziesz musiał w to władowa jeżeli będziesz chciał dozbierać do końca… :roll:

Kolejne naciąganie bogatych ludzi lub co gorsza naiwniaków.

To już lepiej było kupić tego pieska co sony kiedyś sprzedawało.

Zresztą nie rozumiem konkretnie na co to komu? Szpan przed friendsami?

Co do tego że mi się znudzi to wątpię. Zawsze mnie interesowały takie gadżety i podoba mi się idea składania tego kawałek po kawałku. Chodzi mi właśnie o to jaka jest szansa że przerwą sprzedaż?? Jaka jest szansa że zostanę (biorąc pod uwagę że nie mam możliwości wykupić prenumeraty) z połową robota?

Złączono Posta : 28.02.2006 (Wto) 22:35

Przyjemność ze składania? Przyjemność z programowania?? Szlifowanie umiejętności w C++ w praktyce przy jednoczesnej dobrej (acz kosztownej, to fakt) zabawie?? Chyba właśnie po to.

Sory, ale jeśli ciebie to nie interesuje i nie ciągnie cię do takich rzeczy to twoja sprawa. Mi się podoba - i to bardzo. Co nie zmienia faktu, że trzeba się poważnie zastanowić przed wydaniem takiej kasy.

PS. Pieska Sony nie rozkręcę na części i nie złożę z powrotem, i nie dopiszę sobie do niego linijki w C++.

W przypadku DeAgostini? Hmm… Mój brat zbierał kiedyś takiego dinozaura… i uzbierał :wink: To raczej solidne wydawnictwo…

Nie wiem tylko co będzie, jeśli w połowie zostaniesz sam składając tego robota :stuck_out_tongue:

Popularność, albo jej brak mnie raczej nie martwi i nie obchodzi szczerze mówiąc, do póki nie powoduje przerwania wydawania ;] Dzięki. Jeszcze trochę popytam, ale trochę mnie uspokoiłeś. ;]

coppertop w zasadzie masz rację. Przyjemnośc ze składania. Nie raz kupowałem modele samolotów i samochodów w sklepach (ale nie na części - od razu cały zestaw) i ślęczałem po nocach składając je dokładnie :mrgreen: (ahhh to były, człowiek na wszystko miał czas)

Ale wydawanie takiej kasy tylko dla dopisania linijki kodu do jego oprogramowania wydaje mi się lekkim przegięciem.

Co do wydawcy to myślę iż nie zaprzestanie wydawania - to solidna firma.

Ja tam jednak wolę coś żywego, a nie robota za 1800 zł składanego przez 2 lata :stuck_out_tongue:

Przykład? -> ta paskuda :wink:

coppertop :ale zastanów się co możesz z tym robotem zrobić nawet dopisując te linijki w C++ (poza tym to nie jest C++ tylko Clike…) hmm powiesz zeby ci przyniosl picie ? ta ale jak jak nie ma szczypiec :x Zastanow sie dobrze :confused: