I co z tym SP3 do XP?

I co się dzieje z tym SP3 ? Czy ten jest poprawny ? To nie żadne RC ? I czy będzie jeszcze jakiś nowszy build bo ponoć jakiś błąd odkryli ? Czy można ten spokojnie integrować z instalką ?

Problem dotyczy niewielkiej liczby osób używającej aplikacji Microsoft Dynamics Retail Management System, przeznaczonej dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Ja go zainstalowałem na swoim komputerze i u kolegi, i nawet zintegrowałem z płytą z XP. Po kilkunastu dniach po instalacji nie wykryłem żadnych błędów, które by przeszkadzały w pracy.

Łącze, które podałeś prowadzi do finalnej wersji RTM build 5512 dla Windows XP PL, czyli finalnej.

Nie będzie innej wersji. Pojawi się tylko poprawka rozwiązująca problem, o którym napisał bez_pseudonimu.

Wówczas oficjalnie będzie udostępniony, wraz z tą poprawką, ale nie zintegrowaną tylko w Windows/Microsoft Update, jako dwie niezależne aktualizacje.

Możesz spokojnie pobrać i zainstalować już teraz.

Mam zainstalowany od pierwszego dnia udostępnienia na MSDN i nie mam najmiejszych problemów.

Suma kontrolna CRC: 98f783ad

Z pliku update.inf

[Version]

RebootRequired = 1

Signature = “$Windows NT$”

LanguageType = %LangTypeValue%

NtBuildToUpdate = 2600

NtMajorVersionToUpdate = 5

NtMinorVersionToUpdate = 1

MaxNtBuildToUpdate = 2600

MaxNtMajorVersionToUpdate = 5

MaxNtMinorVersionToUpdate = 1

MinNtServicePackVersion = 256

MaxNtServicePackVersion = 768

ThisServicePackVersion = 768

CatalogFile = sp3.cat

ThisServicePackBuild= 5512

AllowUpdateBuilds = 3180-5512

Czyli to jest finalna wersja? po polsku? nie będzie problemów?

Trzeba pisać znów wszystko od początku…

zamiast pisac takie teksty napisała byś odpowiedz a nie… poprostu chce miec pewnosc

No dobrze napiszę.

To jest wersja finalna RTM. Praktycznie nic już się w niej nie zmieni. Jedynie może wyjść poprawka naprawiająca błąd związany z aplikacją Microsoft Dynamics Retail Management System.

Jest już wersja PL SP3.

Ja zainstalowałem ten SP3 z DP i po kilku dniach użytkowania nie zauważyłem żadnych przeciwwskazań aby przestać z niego korzystać i go odinstalować.

P.S> Jestem chłopakiem :slight_smile: Pseudo może jest mylący.

a to sorry, mylący ten nick

i co nie można było tak od razu? :slight_smile:

Po instalacji SP3 Sony Vegas oraz STEAM okropnie mi zamula, :C jedyne minusy jakie zobaczyłem.

Ja mam na Vmware system Windows XP Professional SP3 PL i po 1 niemam rzadnych błędów ,po 2 szybko mi chodzi system ,a po 3 mam nadzieje ze troszke lepszy jest XP SP3 niż XP SP2 Pozdrawiam

Ja pobrałem tego SP3 z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … o+pobrania, wszystko działa bez problemu system jest szybszy :smiley:

no i na pewno jest lepszy od SP2 co miałem wcześniej :smiley:

A i to już jest Final :?: