I e 7

No niby nie, ale żeby zainstalowac system, potrzeba conajmniej partycji 12 gigowej, ponieważ vista potrzebuje jeszcze miec miejsce na pliki tymczasowe :stuck_out_tongue:

A nie trzeba mieć partycji 14GB? Bo słyszałem, że podczas instalacji musi miec 14GB miesjca na partycji, na której chce sie Viste zainstalwoać…

12 wystarczy jak instalujesz vistę z dvd, jesli z napędu wirtualnego to potrzebujesz jeszcze więcej giga :stuck_out_tongue:

Bo inaczej wywalają się błędy, że nie mozna zainstalować visty :confused:

Optymalną partycją na vistę 5348 + office 12 i programy uzytkowe to 20 giga, dodam że office 12 chodzi cudnie, jest o wiele razy szybszy od wersji 2003 mimo tego że to wersja beta

tzn. jaki?

ale napewno masz 40GB :wink: wiec problemu i tak nie widze… jelsi masz owiele mniej to znaczy ze masz starszy sprzet idac dalej Visty nie zainstalujesz :wink: wiec co sie martwisz :smiley:

Niech Vista sobie te pliki tymczasowe wsadzi w :dupa: , to co jezeli system zajmuje 6 gb a drugie tyle pliki wymiany, spoko ale nawet przy dysku 200 gb 6 gb wyrzucone w błoto to jest trochę.

Zainstaluje go chyba ze będe miał w przysłosci dysk 500 gb, bo moze wtedy nie odczuje tego braku 6 gb :roll:

6 gb wiecie ile to jest filmów pirackich :diabel:

P.S U siebie mam 80 gb, na Media Center 200 gb jak co :?

po co to badziewie juz pełno exp. wyszlo na wersje ie 7 lepiej FireFox :mrgreen:

to nadal nie rozumiem czym sie martwisz… 6 czy 12 GB z 80 juz o 200GB nie wspomne to nie jest tak duzo… 8) nie chcesz nie kozystaj, niekt Cie nie zmusza, ale jesli liczysz kazdy MB na dysku no to wybacz… :lol:

tak a FF jest super bezpieczny i na niego nic nie wyszlo… :lol:

Liczę kazde KB :stuck_out_tongue: Więc nie wybaczam…

A kto powiedział ze nieche chcę sie dokształcic na temat nowego Windowsa :lol:

Pewnie każdy będzie musiał mieć Dysk 160 GB,teraz nawet gry po 2,3 GB zajmują,nawet Collin Macrae Rally 04,który kupiłem z Extra Grą,2,67 GB po zainstalowaniu,po zainstalowaniu Windows XP trzeba doinstalować 2 GB programów,aby z niego korzystać,Firefox,Thunderbird,Winamp i resztę sobie dopiszcie