I znowu problem z Neostrada

Witajcie…

Zainstalowalem sterowniki ze stronu neostrada.info, podlaczylem wszycho wg instrukcji jaka jest na tej stronce… Wszystko poszlo OK… Modem (Sagem Fast800) “widzi” sie z systemem, polaczenie z netem nawiazuje bezproblemowo i … na tym sie konczy. Strony w przegladarce sie nie laduja, programy nie moga scignac aktualizacji… zero transferu…

System to Win 2000 + SP4, Outpost Firewall + Avast

Pozdrawiam

Darth

zadzwon sobie na info to Ci pomogą .I masz problem z glowy.To nie jest trudne.Pozdrawiam.

Hmm moze poprostu jeszcze Tobie nie podali sygnalu neostrady??a moze to tez byc cos z IE, sprawdz na innej przegladarce

pozdro

Sprubuj wszystko na sterownikach oryginalnych, ktore dostales wraz z modemem. MOga na infolini powiedziec ze to wina sterwnikow ktore zainstalowales.

Jesli po zainstalowaniu sterownikow oraz oprogramowania od NEO dalej jest to samo to znaczy ze problem tkwi u nich a nie u Ciebie.

Dzieki kolego za rade… chyba faktycznie w tej swojej glowie posiadasz jedynie “musg”… Bardzo dobra rada… Chyba za duzo czytasz pism dla kobiet… bo tam takie rady sa jak znalazl… :slight_smile:

Neo mam juz od roku… wiec chyba sygnal juz podlaczyli :slight_smile: Co do przegladarek - sprawdzalem na IE 6, Operze i Maxthon’ie (taka kontynuacja MyIE2) i na zadnej nie sciaga stron

Jak instaluje na oryginalnych sterach to Neo w ogole nie moze polaczyc sie Netem… Na Win98 wszystko smiga ze az milo… wiec problem istnieje raczej po mojej stronie. Cos po prostu blokuje siec… tylko co? :cry:

Pozdrawiam

Darth

sprawdz czy masz otwarte porty, czy nie masz szpiega start=> uruchom=> cmd netstat -an

Pingowalem http://www.onet.pl i wszytko poszlo OK…

Pozdrawiam

Darth

Moze takia mala rada:

Jesli w Win98 wszystko smiga jak nalezy to podpatrz w nim swoje ustawienia i zrob to samo w Win 2000.

Moze cos pomoze ?

Hmm w sumie masz racje :slight_smile: … sprobuje. A na co w szczegolnosci zwrocic uwage… na jakie wpisy?

Pozdrawiam

Darth

Niestety nic to nie dalo :cry:

Nadal zero kontaktu z netem, nawet przy wylaczonym firewall’u

Dodane 10/01/2005 o 15:02

Dzwonilem dzis do infolinii Neostrady. Sprawdzili wszystko co mogli sprawdzic przez neta (pingi, porty) i wg nich wszystko powinno byc OK… Ale niestety ciagle nie jest :cry: cos mi ciagle blokuje siec :-x (tak mi sie wydaje). Skanowalem juz Hijackthis, AdAware6, Spybot S&D i … nic nie wykryly :cry:

Pozdrawiam

Darth