I5 vs Intel pentium g4560+nowy monitor

Witam, mam dylemat czy wybrać lepszy procesor (https://www.morele.net/inventory/info/odoLTt/) .Posiadam dosc stary monitor LG flatron l192ws , tutaj pytanie czy nie lepiej wziąść słabszy procesor i nowy monitor czy lepiej kupic przejsciówke i wziac lepszy procek. Chodzi mi głównie o granie w CsGo/Fifa17/GTA5

Jeszcze pytanko, czy polecacie jakis inny serwis niz morele? Moze jest jakis fajny portal z gotowymi pctami? Na morele gotowe sa dosc drozsze niz same cześci.

ps. budzet do 2500

Znajdź znajomego, żeby złożył ci te części.
Zaktualizuj (jak musisz) BIOS - sam, lub znajomy.
Procesor g4560. Mając praktycznie tę samą wydajność, dodatkowo masz monitor.

złożył byś cos z monitorem do 2500? :stuck_out_tongue:

polecacie usługe montazu na morele czy lepiej poszukac kogos kto zlozy na wlasna reke?

można składać przez sklep.
Dodatkowo ja wpiszesz ten kod
Jeśli chcesz żeby to jeszcze w sklepie złożyli to:

Umieść w koszyku usługę złożenia zestawu komputerowego bez dodatkowego chłodzenia
W koszyku z zamówieniem w polu “Wpisz kod promocyjny” dodaj: W3FHN58JFW kliknij wyślij
Koszty wysyłki i cena usługi składania komputera zostaną zmienione automatycznie -będziesz miał złożenie za 1 zł

Najtaniej-, x-kom.

sory za zawracanie gitary, zlożyl bys zestawik z monitorem na x-kom?

Budzet do 2500 +/-, grafika 4gb , ram 8 gb.

Jak chcesz z monitorem,to podmien procesor

tutaj aktualizacja biosu







plus monitor,
z tym,że sklep to złoży ale liczą sobie 80 zł

jeszcze pytanko, z ciekawosci ile trwało by takie złożenie? tzn. w jeden dzien uwineli by się? Jutro zadzwonie ale moze ktoś z was zamawiał u nich zestaw

Jak mają wszystkie podzespoły na stanie, i w zależności kiedy zamawiasz (rano) to jakieś 2 dni i masz komputer.

Tylko X-kom ma zmienione warunki co do składania zestawu.

Koszt montażu zestawu komputerowego z wybranych podzespołów w ofercie x-kom to 79 zł.
Koszt montażu zestawu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania systemowego oraz testowaniem gotowej konfiguracji to 99 zł.