I9+++ wasze opinie

Witam. Przymierzam się do kupna tego telefony, czy możecie podzielić się własnymi doświadczeniami z tym wynalazkiem?

miałem tę “przyjemność” pobawić się tym (jak i kilkoma podobnymi podróbkami iPhona) i jedyne co mogę powiedzieć - jeden wielki ■■■■. odradzam, nie polecam. nawet nie ma co się skupiać na wymienianiu konkretnych wad, bo jest ich aż tyle że zajęłoby to trochę czasu… zwykła, tania, chińska podróbka tak więc nie ma się co spodziewać cudów.

a można wiedzieć dlaczego dobrowolnie chcesz się skusić na takie coś? tyle telefonów do wyboru w podobnej cenie co i9++, ale to co je odróżnia od ww. - wszystkie inne są warte swojej ceny.

pozdrawiam

Napaliłem się strasznie na coś dotykowego z dużym wyświetlaczem :lol: najbardziej to mi przypadł chyba do gusty KU990, ale na niego mnie nie stać :cry: Dziś był u mnie qmpel, który nabył KC990i i normalnie mi żal dupę ściska , też chce taki :smiley:

ku990 i dotykowy? śmieszne :stuck_out_tongue: prawdziwy dotykowy ekran reaguje na dotyk, smugnięcie palcem po ekranie, w ku990 trzeba wciskać no i tam jest malutki ten ekranik… cegłowaty i kijowy aparat… nie widzę w nim nic ciekawego… i jeszcze jest bez systemu… dozbieraj do 700 i kup sobie iPhone 2G 8GB, na pewno lepiej zrobisz niż kupując jakieś badziewiątko od LG czy innych samsungów… jak nie to kup coś niedotykowego bo tylko się zniechęcisz do dotykowców… a chińskie podróby? weź nawet nie myśl o tym, rozwali ci się to szybciej niż podróby nike z chin :smiley:

No wiesz, uzbierać 700 z niczego to bardziej pod cud podchodzi :stuck_out_tongue: będąc uczniem, nie mając żadnego źródła dochodu to mogę sobie pomarzyć …

Wytrzymałem tydzień z tym iphonem i go sprzedałem …

Jedyny plus to taki że miał duży wyświetlacz… ale co z tego skoro jedyne co możesz na nim zrobić to wyświetlić tapetę - do niczego innego tego “fona” nie użyjesz. Bateria żałośnie słaba. Soft jest unikalny dla każdej sztuki tych podróbek można powiedzieć :wink: przy ustawieniu dźwięków na minimum alarm jak sobie ustawisz rano to gwarantuję że sąsiedzi też wstaną razem z Tobą :wink: Poziom głośności mp3 jest zupełnie inny niż radia na słuchawkach (badziewnych zresztą) a przejścówka na jacka kosztuje połowę telefonu :wink: Podczas rozmowy Twój rozmówca będzie słyszał dodatkowe echo (i to całkiem spore i denerwujące). Multimiedia - zapomnij, java - strasznie i do bólu ograniczona. I jeszcze 3 razy mi sie tak “zaciał” że byłem o 1 smsa “do tyłu” tj widziałem go na liście smsów, ale jak go klikałem to wyświetlało mi poprzedni :wink: restart tel nie pomagał.

Słowem nic nie przemawia na jego korzyść.

Coś czuje, że jeszcze długo będę siedział na moim Sagemie my x6-2 :slight_smile: A problemów ze sprzedażą nie było?

małe sprostowanie, tego czegoś nawet nie można porównywać do iPhone a co dopiero go tak nazywać :stuck_out_tongue:

co nie zmienia faktu że softy z wyglądu jak i wydajności są podobne, mulą i przypominają iPhone (dla nieobeznanych)

Czyli się raczej nim nie pociesze? :confused:

Drodzy forumowicze. Jestem niestety posiadaczem treecona i9+++ i wszystkim odradzam kupno tego telefonu, pod jakakolwiek nazwą. Jedyną jego zaletą jest bajerancki design i to wszystko. Mój model zepsuł mi się po tygodniu (padł ekran dotykowy), wysłałem reklamacje, telefon pojechał do serwisu i za tydzień wrócił nowy już zupełnie niedziałający. Dobrze że chociaż firma wywiązuje się z serwisu i obiecali mi dać kolejny egzemplarz. Jeżeli nie chcecie mieć problemów to nie kupujcie tego telefonu. Lepiej już mieć nokie 3310 niż to badziewie, którym smsy musicie pisać 2 rękami i broń boże żeby upadł bo będzie po nim. Menu jest żle przetłumaczone, tak naprawdę polowe ikon które są w nim dostępne nie działa bo sa to gry które trzeba zainstalować. Potrzeba do niego kartę pamięci bo jego pamięć wbudowana jest śmiesznie mała. W moim nowiusieńkim było jakieś 500kB wolnej pamięci. Co do baterii to właśnie chyba dlatego dają 2 bo jedna starcza na trochę więcej niż dzień.

Podsumowując z chińskich rzeczy to dobre jest tylko żarcie a nie telefony i proszę nie przekonywać ze wszystko jest robione w chinach bo w porządnych firmowych fabrykach jest kontrola jakości i w ogóle a te to chyba są w w wioskach w domach lutowane i składane, ktoś je później zbiera w wysyła do Polski. Jeżeli ktoś chwali ten telefon to najwyraźniej miał niesamowitego farta w modelu albo jest jego sprzedawcą. Pozdrawiam

a ja się nie zgodzę z Gosiami nade mną ponieważ mam ten telefon już od 2 miesięcy i nic się nie zepsuło co do upuszczania to spada mi co 2 dzień z 20cm-1metr i nic mu nie jest ;] teraz kosztuje on 90 zl + przesylka to 150 zl wychodzi a za te cene mamy wyswietlacz dotygowy co prawda bez szalu ale porownywalny do cookie , dwie karty sim ktore ladnei dzialaja , mp3 ktore dziala slicznie , i dla mnie bylo by swietnie ale jedyna mocna jego wada to bateria ktora czyma niecaly dzien , troche pomaga to ze dostajemy 2 ;] no i to tyle ja zadowowlony jestem ze go posiadam ;]