IBM Lotus Symphony - problematyczny autostart

Witam. Zamiast OpenOffice’a zainstalowałem pakiet jak w temacie. Jak na razie nie mam do niego zastrzeżeń, poza jednym. Nie mogę wywalić programu z autostartu. Odpalam msconfig, wywalam wpis dotyczący tego programu z listy, a pomimo to, po restarcie program dalej startuje automatycznie z systemem. Wie ktoś jak się tego pozbyć?

To nie do końca tak jest jak opisujesz. Po wyrzuceniu z autostartu go tam już nie ma. Pojawi dopiero autostarcie ponownie jak uruchomisz znów pakiet LS. Sam to zauważyłem u siebie. Wywaliłem z autostartu, res kompa i ok dopóki znów nie uruchomiłem pakietu.

Może i masz rację, ale przejrzałem opcje dostępne w ustawieniach LS i nie mogę tam znaleźć niczego związanego z autostartem żeby to wywalić.

No niestety w opcjach nic takiego nie znajdziesz w LS. Mnie denerwuje jedynie ten balonik (dolnym prawym rogu) z informacją przy starcie systemu i zamykaniu aplikacji, i nie wiem jak go się pozbyć :stuck_out_tongue:

Preferencje/Symphony/Optymalizacja wydajności “Średnia”

U mnie to pomogło na autostart i “balonik” przy starcie i zamykaniu :slight_smile:

Dzięki, działa.