IBM ThinkPad T42-problem z wifi

Panowie posiadam laptop marki IBM ThinkPad T42. Mam problem z połączeniem się z siecią bezprzewodową za pomocą Wi-Fi. Laptop odnajduję sieć wpisuję hasło do sieci i naciskam połącz ale laptop nie może się połączyć. Sieć bezprzewodowa chodzi bo sprawdzałem na innym sprzęcie czyli coś jest nie tak z laptopem. Jak ktoś wie z czym jest problem niech mi pomoże. Z góry dziękuję

Zainstaluj ThinkVantage Access Connections i spróbuj zestawić połączenie przez stworzenie profilu użytkownika w tej aplikacji.

Upewnij się, że wpisujesz prawidłowy klucz szyfrowania, włączony Caps Lock czasem może sporo namieszać.

miałem podobny problem ale powodem nie było uszkodzenie laptopa ale ustawienie routera wifi, generalnie wymieniłem router wifi na nowszy wszystko działało ok , aż jednego dnia musiałem go zresetować , po zresetowaniu internet był na systemie vista a na 7 nie mógł się połączyć mimo poprawnego wpisywania klucza z małej jak i z dużej litery. rozwiązaniem była zmiana numeru kanału w routerze.

gonzo543 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a gdzie zmienić numer kanału w routerze MV410

http://www.it-centrum.pl/axesstel/instrukcja.pdf str. 41, 42, 43

Dzięki zobaczę później czy będzie działać bo teraz nie mam czasu

Dodane 06.03.2011 (N) 11:08

A jaki kanał wybrać ???

powiem tak … u mnie na 1 (słownie pierwszym) nie chciał działać działał dobrze na 11 i tak zostawiłem. Próbuj różnie aż w końcu trafisz że będzie działać i seven i vista i xp