Ice bot i ET

Witam

Przyszedł do mnie kolega i powiedział, że ma fajny serwer na ktorym ludzie grają z ICebotem. Zainstalowalismy zaraz pogralismy chwile ale mi sie znudzilo i chcialem wejść na swój serwer i wyskoczylo mi, że mam inny pack z plikami (dzialanie Icebota) usunelem cale et wszystkie wpisy w rejestrze i wszystko co sie dalo i zainstalowalem od początku niestety nic to nie dało:/ Ciągle ten sam komunikat. Co zrobić, żebym mógł znowu grać.

Pozdrawiam

slyszalem ze icebot dziala tylko na starych patach, mozliwe ze zapomniales wgrac jakies pliki, sciagnij patch 2.60 i 2.60b wtedy sproboj, jezeli to nie pomoze powiedz jak dokladnie wyglada ta komenda a moze bede w stanie pomoc

Przeczytaj dokładnie co ja napisałem. Ja już wszystko zainstalowałem razem z patchem 2.60b. Po prostu teraz przy wejściu na serwer punkbuster rzuca się, że mam inne pliki niz standardowe i nie chce mnie na zaden serwer wpuscic

Tak to jest, jak się czituje na multi… :?

Zrób kompletną reinstalkę ET, nie kopiuj doń żadnych plików z poprzedniej instalacji (żadnych dodatkowych mapek itp.)

Oszukiwanie w multi jest fajne? :?

Ja serio nie czitowalem nigdy odkąd grałem (okolo 1 roku). Tak zrobiłem nawet usunelem wszystkie wpisy w rejestrze odnoszące sie do ICEbot i ET.

Hmm mnie to nie kręci, ale dla kumpla to wyśmienita zabawa jak w pięć minut ma się 200XP…

Złączono Posta : 18.11.2006 (Sob) 15:38

Dzisiaj zrobiłem formata systemu i to samo się działo :confused: Już nie wiem co mam zrobić, a tak mnie ciągnie do grania :frowning:

słyszales co to hardware ban? autorzy wkurzyli sie ze ludzi czituja i jezeli jakakolwiek gra z punkbusterem wykryje jakies boty/czity uzytkownik dostaje bana we wszystkie gry posiadajace punkbuster np ut, cod1/2.

a pozatym trudno mi okreslic error jesli go nie wiedze, zrob screna i pokaz go.

Kolega napisał, że grał na serwerze z wyłączonym pb i wszyscy czitowali więc to chyba nie problem. Nieraz można jakąś nową rozrywkę wymyślić, gorzej jakby go wpuściło na serwer z pb.

paz HB można obejść na 20 sposobów, znika po usunacieku etkeya, czy choćby odpalenie Et z innego profilu pod windows… daj screnna z błedem…

wykasowałes pliki od IB? może były na innej partycji… ?

NIepomagajcie CZiterom! !!

D@widoS ja naprawdę nie popieram cheaterstwa i też mnie to wkurza , raz gralem z Ice botem na serwer bez PB i wszyscy go uzywali, zresztą już jest wszystko okey po jakimś czasie wróciło do normy.

Wybacz troche mnie ponioslo i bylem w zlym chumorze.MOja wypowiedz byla przestroga dla Ciebie i innych userow.

Mam nadzieje ze sie nieobraziles?