Icy Tower - super gra która nigdy się nie nudzi?

Witam gram juz w ta gre od bardzo dawna i z kazdym dniem chce mi sie grac jeszcze wjecej, jest to prosta ale wciagajaca gra. A wy jakie macie o tym zdanie? :stuck_out_tongue:

Screen z gry:

hrax04.gif

Icy Tower jest darmową grą zręcznościową. Polega ona na tym, aby wejść na sam szczyt pewnej wieży. Za każdym razem, gdy upłynie czas, ekran podnosi się coraz szybciej. Głównym bohaterem jest Harold, raper przyjaźnie nastawiony do życia. Gra może wydawać się prostą, jednak jest inaczej. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zlecieć. Za każdy stopień, otrzymuje się 10 punktów, lecz nie tylko za to. Można dostać dodatkową ilość za wykonane specjalnych ruchów.

Im szybciej Harold porusza się, tym wyżej i z większą siłą skacze. Może, także odbijać się od ścian. Gra wciągająca z ładną grafiką i dobrze dobraną muzyką.

Link do downloadu z grą:

http://www.speedyshare.com/553782676.html

Trok , ona jest według mnie nawet ciekawa - jak na taką mała gierkę to jest ok. Tylko, że ja w nią grałem góra tydzień i już o niej zapomniałem. Według mnie jest to gra dla ludzi, którzy nie mają w co grać.

Zdaje mi się że reklamowanie czegoś (w tym przypadku gry) jest na tym forum zabronione więc proponuję zrobić lekturę regulaminu.

P.S. To świetna darmowa gierka warta sprawdzenia. :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Nie bede juz niczego reklamowal ale powiem ze znalazlem do tej gry kody ;] google.pl mozna latac dzieki nim i szybciej biegac ;]

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=31884

Też w to grałem. Ale teraz gram w nfs u2