Idę robić konkurencję dla DP

Kto idzie ze mną? Będzie lepiej i będziemy mieli fajne biuro w centrum… Wałbrzycha, bo czemu nie? I będziemy się zajmowali poważnymi rzeczami a nie na moim spamie w blogach o grepowaniu.

Jak na gościa co chce sobie kpić z Bayer Fulla dosyć kiepsko sobie radzisz, bo podbijasz mu wyświetlenia.

YOU’RE FIRED!

To ja jestem Bayer Fullem.

AF44DE4C-2EF3-4F51-8CEE-93115B9D8951

Mój poważny wątek szlag wziął…

63250352b48315sorki_potworki

O matko to Ty, Michał???

https://walbrzych.naszemiasto.pl/tag/biuro-poselskie-walbrzych

1 polubienie

Nie-e.

Ale co nie

Otwórz chłopie szafę i mów do rzeczy! Co nieee? Powiedz szczerze i jasno - co Ci leży na wątrobie…?

Tłuszcz. Mam otłuszczoną wątrobę i to mi na niej leży. Są też jakieś polipy. Fuj.

121594240_194751555360589_780537718166051199_n

Poważny wątek na luzie? :smile:

Widzę znowu było pite.

A czy uwzględnione reklamy? Strona ma się utrzymać.
Jest sporo for o tematyce komputerowej, z blogami. Coraz mniej ludzi tam zagląda. Sporo już znikło.
Mnie brakuje filmów wideo o tajemnicach i sensacjach z dziedziny IT. Nie chodzi o powielanie poradników słabej jakości, jak na YT. Chodzi o sprawy niezwykłe, żeby wzbudzały ciekawość i zainteresowanie.

Już byłbym przygotowany na blokowanie reklam i nie tylko, żeby tylko strona była interesująca.

Całkowicie się zgadzam. :wink:

Wolę ten kawałek: 500+

Skończcie. :smile:

Potrzeba nam wspólnego wroga:

Rejestracja na forum będzie płatna od 0,0001 BTC by odsiać dzieciarnie od poważnych ludzie jak c’est moi. Reklamy i tak nie działają bo wszyscy w IT mają adblock. Jedyne co daje się zmonetyzować to paywall, ale wtedy nic i tak nie będzie czytane.

Noszę się z zamiarem zrobienia czegoś w stylu LinusTechTips z przyglądania się nowinkom w IT.

Aktualnie liczymy w sasinach.