Idea -Orange - logo operatora

Witam

Mam takie pytanie :

Od czego zależy wyświetlana nazwa operatora w telefonie?

Do tej pory zawsze miałem napis : Idea - miłego dnia i żona w swoim telefonie też ,ale ostatnio zmieniliśmy telefony na nowe i mi dalej zostało Idea - miłego dnia a żonie się wyświetla Orange - miłego dnia. Od czego to zależy???

Dodam że nic nie było zmieniane w ustawieniach ,oba telefony są na kartę a nie na abonament .

Czy można to jakoś zmieniać ?

Zona zapewne dostala nową kartę SIM? Podejrzewam, ze to zalezy wlasnie od karty sim. Nowe są juz od Orange więc wyswietla Orange, ale nie jestem pewien. Jesli ktos zna powód niech mnie skoryguje.

No właśnie nie dostała nowej karty.Obie karty były kupione w 2004 roku, jedna w kwietniu a druga w czerwcu i cały czas są używane. w starym telefonie dalej wyświetla idea a w nowym orange . Dodam że telefon jest bez blokady sim.

A więc tak.

Po zmianie nazwy, zmienił się napisa na Orange.

Orenge teraz daje nowe nazwy użytkownikom najpierw najmłodszym (czyli tym co kupili karte zaraz przed zmianą nazwy) i idą dalej w głąb (czyli starsi użytkownicy).

Widocznie twojej żonie już zmienili, a niedługo zmienią i tobie.

z tym jest roznie koles kupil wczesniej niz ja i ma Orange, ja mam caly czas Idea

to zależy od karty SIM, widocznie Twoja żona musi mieć nowszą karte i nieprawda jest ti że Orange zacznie u wszystkich zmieniac nazwy… Idea jak nie została zmieniona tak zostanie do końca żywoności karty

a ja jek idea zmieniala sie na orange to tylko wyłączyłem i właczylem telefon i mam napis ORANGE (bez milego dnia). a moja mama (karta z 2002 roku) ma dalej orange a więc potwierdza sie to

Sam kożystam z Tak-Taka, ale kiedyś z ciekawości poszedłem do salonu Orange i się zapytałem, dostałem taką odpowiedź jaką napisałem wcześniej :wink:

Ja kupiłem numer w abonamencie jak jeszcze była idea i jak się zmieniło na orange to mi dopiero po pół roku się zmieniło a mojej siostrze siostrze po 3 tygodniach od pojawienia sie orange a moja druga siostra ma jeszcze idee.

No bo mówie wam :wink: że oni to stopniowo zmieniają :wink: