Idealny Kamuflaż


(Mateuszosinski) #1

Proszę o odpowiedzi, porady itp. Dotyczące idealnego kamuflażu w sieci. Jakich programów użyć. Co włączyć/wyłączyć, co poprzestawiać. Czego unikac itp. Z góry dziękuje. 8)


(Damian) #2

Możesz zakupić program Steganos Internet Anonym

Opis:


(Siekiera666) #3

a co chesz shakwoać


(aju) #4

firewalle mają opcję"ukrycia w sieci" np. outpost lub kaspersky antihacker

ale to raczej pic na wodę.


(Zbych ) #5

Ta opcja ukrycia w tych programach to nie pic na wode tylko sprawnie działające ukrycie kompa w sieci lokalnej , komputer zachowuje sie wtedy jakby wogóle nie istniał , nawet poważne i drogie programy administracyjne nie są w stanie go wykryć ,po załączeniu takiego ukrycia nie jesteśmy nawet wstanie korzystać z połaczeń w których wymagana jest identyfikacja wewnętrznego ip np. programy p2p. , o skutecznosci trybu ukrycia można w łatwy spsób sie przekonać wzłaszcza kiedy to przy wyłaczonym ukryciu zapora co chwila informuje o próbie włamania lub zainfekowania kompa , a kiedy ukrycie jest włączone to mamy święty spokuj z takimi komunikatami , czyli wynika z tego że nawet wirusy takiego kompa nie widzą.


(system) #6

Idealnego kamuflażu nie ma. Uświadom sobie, że odpowiednie organizacje mają jeszcze potężniejsze programy, które Cię odkamuflują.