Idealny Kamuflaż

Proszę o odpowiedzi, porady itp. Dotyczące idealnego kamuflażu w sieci. Jakich programów użyć. Co włączyć/wyłączyć, co poprzestawiać. Czego unikac itp. Z góry dziękuje. 8)

Możesz zakupić program Steganos Internet Anonym

Opis:

a co chesz shakwoać

firewalle mają opcję"ukrycia w sieci" np. outpost lub kaspersky antihacker

ale to raczej pic na wodę.

Ta opcja ukrycia w tych programach to nie pic na wode tylko sprawnie działające ukrycie kompa w sieci lokalnej , komputer zachowuje sie wtedy jakby wogóle nie istniał , nawet poważne i drogie programy administracyjne nie są w stanie go wykryć ,po załączeniu takiego ukrycia nie jesteśmy nawet wstanie korzystać z połaczeń w których wymagana jest identyfikacja wewnętrznego ip np. programy p2p. , o skutecznosci trybu ukrycia można w łatwy spsób sie przekonać wzłaszcza kiedy to przy wyłaczonym ukryciu zapora co chwila informuje o próbie włamania lub zainfekowania kompa , a kiedy ukrycie jest włączone to mamy święty spokuj z takimi komunikatami , czyli wynika z tego że nawet wirusy takiego kompa nie widzą.

Idealnego kamuflażu nie ma. Uświadom sobie, że odpowiednie organizacje mają jeszcze potężniejsze programy, które Cię odkamuflują.