IdeaMIX

(system) #1

siemka. jakieś dwa lata temu mama wziela mi telefon w IdeiMIx na dwa lata. i teraz nie chce przedluzyc umowy. ile przed koncem umowy trzeba sie do nich zgłosić? a i jeszcze jeden mały a w zasadzie duży problem gdzieś zawieruszylem umowe :?

ps. chciałbym jakoś nie długo wziąść telefon w plusie mixie. podajcie mi jakis aktualny cennik telefonów. dzieki pozdro

(Adam W) #2

na plusamix chchesz przejsc??haha to jest wielkie dno polecam OrangeMix w plusie niema naliczania sekundowego a sms drogi w h........... :mrgreen:

(system) #3

ale u mnie jest troche słaby zasięg w Orange! i mógłbym przedłużyć umowe i wziąść nowy telefon w ORange?

(Mwojciechowski55) #4

Miałem ostatnio ten sam problem :stuck_out_tongue:

Trzeba wcześniej zaznaczyć, że chce sie zrezygnować, ponieważ w Orange jest miesięczne wymówienie.

A szczegóły o Plusmix tu http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_plus/mixujesz/

Jak chcesz przejść do Orange mix to zaznacz to! Bo ci wcisną Jedną Idee

W orange mix są sms za grosz :confused: Ale tylko z kwoty doładowania kodem lub zdrapką.

PS Jak tata przedłużał umowe za 50zł co miesiąc to miałem do wyboru Z520i (dopłata 50zł) i K510i (dopłata 105zł)

(Kpc21) #5

W PlusMIX musisz co miesiąc doładowywać konto, a dzwonisz i SMS-ujesz prawie za darmo.

(Kobekb8) #6

65 dni przed końcem umowy numer jest 'uprawniony' do propozycji (tj przedłużenia umowy) smiało możesz sobie zmienić taryfe na Twój Mix jeśli potrzebujesz nadal się kontrolować i mieć hamulec w abonamencie 50 zł ceny telefonów są już w miare przystępne nawet w Mix-ie, w ramach propozycji dostaniesz dodatkowo rabat na telefon a ile to już się dowiesz w salonie, jeśli chodzi o rozwiązanie umowy najlepiej zrobić wcześniej podobnie jak przedłużenie, bo jak wiadomo jest to miesięczne wypowiedzenie więc najlepiej przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego, żebyś nie musiał płacić dodatkowy miesiąc dłużej.

pozdr.

(Jacek Jako) #7

Zadzwoń *400 i powiedzą ci jaką ofertę przygotowali dla ciebie.

(system) #8

i jak chce przerwac w idei to gdzie moge zadzwonic?

(Jacek Jako) #9

Zadzwoń *100 ale najlepiej pisemnie - wyślij poleconym żeby mieć potwierdzenie.

(Boner3773) #10

u.U...widzę że Pan ma mixplusa i wie najlepiej -.-

plus mix:

*naliczanie sekundowe.

*sms 18gr

*1min 72gr

http://www.plusgsm.pl/ <