IdeaMIX

siemka. jakieś dwa lata temu mama wziela mi telefon w IdeiMIx na dwa lata. i teraz nie chce przedluzyc umowy. ile przed koncem umowy trzeba sie do nich zgłosić? a i jeszcze jeden mały a w zasadzie duży problem gdzieś zawieruszylem umowe :?

ps. chciałbym jakoś nie długo wziąść telefon w plusie mixie. podajcie mi jakis aktualny cennik telefonów. dzieki pozdro

na plusamix chchesz przejsc??haha to jest wielkie dno polecam OrangeMix w plusie niema naliczania sekundowego a sms drogi w h… :mrgreen:

ale u mnie jest troche słaby zasięg w Orange! i mógłbym przedłużyć umowe i wziąść nowy telefon w ORange?

Miałem ostatnio ten sam problem :stuck_out_tongue:

Trzeba wcześniej zaznaczyć, że chce sie zrezygnować, ponieważ w Orange jest miesięczne wymówienie.

A szczegóły o Plusmix tu http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_plus/mixujesz/

Jak chcesz przejść do Orange mix to zaznacz to! Bo ci wcisną Jedną Idee

W orange mix są sms za grosz :confused: Ale tylko z kwoty doładowania kodem lub zdrapką.

PS Jak tata przedłużał umowe za 50zł co miesiąc to miałem do wyboru Z520i (dopłata 50zł) i K510i (dopłata 105zł)

W PlusMIX musisz co miesiąc doładowywać konto, a dzwonisz i SMS-ujesz prawie za darmo.

65 dni przed końcem umowy numer jest ‘uprawniony’ do propozycji (tj przedłużenia umowy) smiało możesz sobie zmienić taryfe na Twój Mix jeśli potrzebujesz nadal się kontrolować i mieć hamulec w abonamencie 50 zł ceny telefonów są już w miare przystępne nawet w Mix-ie, w ramach propozycji dostaniesz dodatkowo rabat na telefon a ile to już się dowiesz w salonie, jeśli chodzi o rozwiązanie umowy najlepiej zrobić wcześniej podobnie jak przedłużenie, bo jak wiadomo jest to miesięczne wypowiedzenie więc najlepiej przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego, żebyś nie musiał płacić dodatkowy miesiąc dłużej.

pozdr.

Zadzwoń *400 i powiedzą ci jaką ofertę przygotowali dla ciebie.

i jak chce przerwac w idei to gdzie moge zadzwonic?

Zadzwoń *100 ale najlepiej pisemnie - wyślij poleconym żeby mieć potwierdzenie.

u.U…widzę że Pan ma mixplusa i wie najlepiej -.-

plus mix:

*naliczanie sekundowe.

*sms 18gr

*1min 72gr

http://www.plusgsm.pl/ <