Idenfitykacja dysku optycznego

Siemka, czy ktoś wie jak nazywa się ten dysk optyczny?

Nagrywarka HP Hewlett-Packard Company Model TS- L633 DVD CD-ROM
O to Ci chodzi?

3 polubienia

Tak zgadza sie dzieki, mam jeszcze jedno pytanie. Czy ten dysk optyczny i części a zdjęciu były by coś warte? Wszystko dziala oprocz procesora ktorego pewny nie jestem.

Tylko zupełnie przypadkowo! Są tam: karta WiFi, dwie pamięci RAM, procesor i bodaj Bluetooth, ale trafić na chętnego będzie chyba trudno.

2 polubienia

Okej, dzieki za pomoc.

@Astor444 - Gratuluję kultury i pomocy. SERIO. Ja by nie wytrzymał i beształ za brak rozumu :smiley:

@Kisielek O co ci chodzi bez mózgu?
To ty masz brak rozum, na początku sam szukałem po modelu na internecie ale wyskakiwały nagrywarki dvd https://allegro.pl/kategoria/czesci-do-laptopow-napedy-77805?string=NAGRYWARKA%20DVD%20TS%20L633&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-ele-1-2-0328 napisałem tutaj temat bo nie wiedziałem czy to nagrywarka czy zwykły cd room amebo umysłowa.

A co miało innego “wyskakiwać” skoro jest to nagrywarka DVD (o czym napisał ci powyżej Astor44)? To tylko pokazuje kto jest “amebą umysłową” (reszta twoich pytań, zakres “słownictwa” oraz byki też z tą opinią każdego utwierdza)

@Cedar I właśnie o to chodzi że nie wiedziałem że to nagrywarka i nie miałem pewności ponieważ na początku myślałem że to zwykły cdroom dlatego zapytałem na forum cepie.

Czyli mówisz że jeśli ktoś zapyta kogoś ile są warte części od laptopa to znaczy że jest amebą? :joy::joy: