Identyfikacja procesora core i5 2500K

Witam, zakupiłem niedawno procesor na serwisie internetowym. Model taki jak w temacie. W treści ogłoszenia podano że egzemplarz jest oryginalnie zapakowany. Ale niestety plomba pudełka jest zerwana, oczywiście nie przeze mnie, po prostu taki egzemplarz dostarczono mi. Sprzedawca zapewniał iż jest to świeży towar nie używany. Gwarancje mam na piśmie, na karcie widnieje kod towaru zgodny z tym który znajduje się na opakowaniu i na samym rdzeniu procesora. Chciałbym wiedzieć czy można zidentyfikować datę produkcji po np: numerze seryjnym lub jakimś innym kodzie. Poniżej podam wam to co mam na opakowaniu, chodzi o to że procesor mógł być zwracany, mam nadzieję że ktoś się nim już nie bawił a jeśli nawet to potrzebuję mniej więcej określić kiedy został wyprodukowany, cokolwiek. Proszę o pomoc bo ze strony Intela nic nie mogę wydusić.

S/N: 2L205215A1716

Batch#: 3209B980

S-spec: SR008

MM#: 910679

Produkt code: BX80623I52500K

orientuję się tylko w tym ost. oznaczeniu które prawdopodobnie opisuje region przeznaczenia rynkowego i model procesora.

Made in Costa Rica

A po co ci to wiedzieć? Jak nie będzie działał to oddajesz i tyle.

Miał być oryginalnie zapakowany - a nie jest. Zamiast cyrkować z datami produkcji, reklamuj towar. Przecież nie to zamawiałeś, prawda?

Nie wspominam nawet o tym, że mógł być wyprodukowany pół roku temu, a zapakowany dwa miesiące temu itd.

Cię interesuje tylko S/N: 2L205215A1716 .Każdy procesor ma właśny S/N lecz ze strony intela mogą się dowiedzieć dzień produkcji i wydania do sprzedaży hurtowej.

chodzi o to że sprzedawca miał ost. dwie sztuki, ja wziąłem tą drugą i nawet jeśli zwrócę procesor to mi zwrócą kasę a cena była atrakcyjna, nigdzie taniej raczej nie kópię tym bardziej że mam tu 3 lata gwarancji od 28.09.2012. Pytanie czy na tej sztuce mogę coś stracić, ja wiem że prawdopodobnie procesor działa ale jeśli ktoś go podkręcał i zwrócił ponieważ miał np słabe oc to czy takie egzemplarze trafiaja do sklepów ponownie ? Na powłoce nie widać śladów pasty jeszcze może przejadę rozcieńczalnikiem który pokaże na szmatce czy są jakieś pozostałości po paście. Czekam na ewentualne sugestie.