Identyfikacja rozmówcy - wyświetlam się jako jakaś firma

Witajcie, niedawno znajomy oświecił mnie, że wyświetlam się w jego telefonie jako firma Techno Trans. I faktycznie, usunąłem swój numer telefonu w innym smartfonie, zadzwoniłem i tak też się mój numer przedstawia.
Nadmienię, że numer posiadam od dobrych ponad 17 lat i jest numerem prywatnym, z tego co widzę w googlach na stronie kto-dzwonil zapytania o ten numer są od 10.2019 roku i 2 komentarze w stylu “produkcja maszyn” “zawiercie techno trans”.

Próbowałem wyszukać taką firmę, ale bezskutecznie. Ktoś podpowie co mam zrobić, aby mój numer, przedstawiał się jako ja, a nie jakaś firma?

Ktoś to gdzieś zlecił, dowiedz się gdzie to można załatwić i zmień sobie na “Super ruchacz” albo coś podobnego.

Operator może mieć pojęcie na ten temat, zadzwoń na jakąś infolinię, pogadaj z działem technicznym.

Swoją drogą ciekawy problem, czekam na rozwiązanie.

Po nitce do kłębka - odpowiedzialna za identyfikację numerów w Samsungach (czy tylko?) jest Hiya (hiya.com)
Napisałem do nich wczoraj prośbę o usunięcie niezgodnego id i dziś rano już miałem odpowiedź i załatwioną sprawę. :slight_smile: Zamykam

1 polubienie