Identyfikacja systemu, z którego korzysta User

Mam pytanie: Czy jest taka możliwość, że obok każdego postu jest ikonka informująca userów, z jakiego sysa korzysta dany user. To rozwiązanie rozwiązałoby wiele problemów, ponieważ często padają posty typu “Jaki masz system?”.

Było to proponowane i padła odp., że nie ma takiej możliwości.

BTW niedługo będzie nowe forum… więc nie mam sensu modyfikowania czegokolwiek.

http://rtfm.killfile.pl/

A wiadomo już kiedy będzie nowe forum?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=7122

BTW

Czy Wy w ogóle śledzicie, co się pisze na vortalu i forum… z tego co widzę, to chyba niezbyt uważnie :stuck_out_tongue:

To mi akurat nie wyjaśniło kiedy będzie nowe forum, pod koniec września czy jak? Już od dłuższego czasu zapowiadacie nową wersję forum, to się nie dziwcie że ludzie nie mogą się doczekać :smiley:

No właśnie , przydało by się więcej konkretów bo ten skrypt mam małe możliwości.

ojejku - naprawdę forum musi zawierać masę niepotrzebnych wynalazków, które będą światełkami do ozdób tematów?

Chyba jesteśmy tu po to by wymieniać się informacjami, a nie bawić w “kto lepiej udekoruje post dostępnymi narzędziami”.

Dlaczego sieć IRC (oraz niektóre fora wzorowane na niej) mają praktycznie znikomy design i tylko podstawowe opcje do komunikacji ?

Bo tam wiesz po co idziesz - chcesz otrzymać konkretną wiadomość, a nie linię emotów i innych.

Rozumiem gdyby wskazywane narzędzia dotyczyły administracji i moderacji (ułatwień pracy - zaawansowane funkcje do stosowania na użytkowniku), ale reszta jest nikomu nie potrzebna !!

Jeśli na rzecz wszystkich świecidełek i innych zabawek mam czekać nieubłaganie na załadowanie strony forum,

wliczając ilość użytkowników “na raz” korzystających z tego dobrodziejstwa (a ta będzie stale rosnąć), to prędzej wyłączę stronę, niż poczekam :-x

I tak nie wykorzystujesz ani 1/10 z nich.

Odnośnie tematu:

Pomysł głupi, tym bardziej, że bardzo łatwo zmienić useragenta, przy tym oszukując :stuck_out_tongue:

W zasadzie nie będę już powtarzać teco co napisali : fiesta i L337 Crew bo się z nimi zgadzam ;]

A co , waszym zdaniem jest dobry ? O lol…

Na razie.