Identyfikacja złączki, sprzętu

Mam takie coś.


Z jednej strony jest złączka do iPoda lub starszego iPhone, z drugiej, przylutowane kabelki. Kabelki idą do słuchawek. Mamy dwa kanały, plus wyjście na słuchawkę kostną, umieszczoną na górze pałąka. Całość, łącznie z odpowiednim softem służy do terapii dzieci. Ustrojstwo zostało zmajstrowane lata temu, w którejś z uczelni, ale zaniechano już od lat produkcji. Słuchawki to zwykłe Sennheiser HD202, do których dołożono głośnik kostny w gąbkę od pałąka. Już wszystkie podłączenia od słuchawek, do płytki odtworzyłem, przerobiłem na złącza USB, słuchawki naprawiłem. Natomiast problem polega na tym, że z czasem padają te płytki. Jeszcze styki, to można wymienić, gorzej jak pada coś na płytce. I teraz, na bank ta płyta jest wzięta od czegoś innego. Tylko jakoś nie bardzo wiem, z czego to zaadaptowali. Nie bardzo też udało mi się namierzyć taką płytkę w sieci. Może komuś się rzuciło w oczy, może jest jakiś dodatek, czy akcesoria od iPada czy starego iPhone, które miały taki wynalazek w środku. Będę wdzięczny za pomoc.

To jest iPod albo Samsung Connection - tylko nie wiem który. Może to 30 Pin Male Cable Stereo 3.5MM AUX input To iPod iPhone Dock Connector Adapter | eBay