IDLIST error rozwiązanie?

Nie mogę uruchomić anty wira żeby sprawdził gdzie jest wirus

  • przywracanie systemu nie włącza się tak jak połączenie internetowe ( n którym najbardziej mi zależy )

  • HijackThis nie włącza się

  • brak uruchomienia instalowania jakiego kolwiek antywira

-sprawdzałem zapis w shall command i microsfot ( dalej nie pamietam jak leciało )

ikonki są nie wszystkie się włączają np. połącz i mój dialnet

nie potrafi zamknąć systemu

nie wiem co mam zrobić poza formatem na który wolałbym nie robić :confused: nie mam stacji napędów ani płyty… musiałbym na innym kompie

jakieś porady ? :oops:

Pozdrawiam

Hej,

A próbowałeś uruchomić komputer w trybie awaryjnym? I dopiero w takim środowisku uruchomić program antywirusowy - na przykład Malwarebytes Anti-Malware lub Dr.WEB CureIt!.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pomógł Tryb awaryjny i przywracanie systemu z kilku dni wcześniej jednak i tak sprawdze tymi anty wirusami dla pewności :]

Dziękuję

Hej,

Dobry pomysł. Tym bardziej, że jeśli był to wirus, to jego kopia na pewno znajduje się w folderach przywracania systemu. Dlatego najlepiej po przywróceniu kompa do poprzedniego punktu, wypadałoby stworzyć nowy punkt, a wszystkie poprzednie usunąć. Ewentualnie usunąć tylko ostatnie, posiłkując się programem do zarządzania punktami - taka przystawka znajduje się na przykład w programie CCleaner w gałęzi Narzędzia -> Przywracanie systemu.

Pozdrawiam,

Dimatheus