IE 10 nie wyswietla video-filmy

(Wimar Gdansk) #1

Witam!

Mam Win 7 HE 64 bit

Zainstalowałem wczoraj IE 10 > 64 bit.

Chodzi szybko, ale nie wyświetla mi video na niektórych, ale ważnych stronach!? Na ‘youtube’ video chodzi – na przykład!

Mam ostatniego Adobe Flash (171) , Javę 32 bit i 64 bit i Silverlight!

Wyświetla mi po prostu czarny ekran z dźwiękiem!??

Prawie całą noc reinstalowanej Adobe i Javę, ale nic to nie dało!

Przyzwyczaiłem się i lubię IE > wole tą przeglądarkę > aczkolwiek na Google Chrome nie mam żadnych problemów – tylko to - ze nie wiem za czorta jak ustawić na stałe powiększenie na 125%. Co zmiana strony w Google Chrome to wskakuję mi powiększenie domyślne > czyli 100%??? !!

Proszę o pomoc i poradę w tych 2 powyższych sprawach!

(rgabrysiak) #2

Cześć

Próbowałeś zrestetować ustawienia IE do domyślnych?

Podaj przykładową stronę z którą masz problemy.

(Wimar Gdansk) #3

Na przykład > w Interii > gdzie powinna wyświetlić się krótka reklama a póżniej główny film - mam czarne tło z dzwiękiem, na stronie > weeb.tv > również to samo . Zaznaczam, ze w poprzedniej wersji . czyli w IE 9 nie miałem takich problemów z tymi samymi dodatkami!

(rgabrysiak) #4

Cześć

Obie strony działają u mnie poprawnie na IE10. Spróbuj zresetować ustawienia przeglądarki, może pomoże :wink:

(Wimar Gdansk) #5

Zresetowałem IE 10 przed chwilą i dalej to samo! Czarne tło w odtwarzaczu plików video z głosem!?? Na stronach w internecie gdzie są biblioteki filmowe ja mam na miejscu gdzie powinien być odtwarzać plików video - białe tło (głos daje jest) albo jest obraz tego odtwarzacza a w odtwarzaczu dalej nie widać filmu tylko czarne tło z głosem!?

Dodane 27.02.2013 (Śr) 14:46

na głównych stronach w intencie , gdzie na górze strony zazwyczaj jest wyświetlana duża ruchoma rekłama - to w moim IE 10 nie mam nic > puste białe tło! W tych odtwarzaczach plików video - gdy się pojawiają to jest w centrum duza strzałka (trójkąt) po kliknięciu którego uruchomiamy obraz - Ja tego nie mam - tylko pojawia się od razu czarne tło i głos! Powtarzam - ze youtube chodzie bezproblemowo i niektóre mało znaczące strony dla mnie wyświetlają video bez problemu jak i przy IE9 tak i przy IE 10!

(luger) #6

Może masz włączone filtrowanie ActiveX, jeżeli tak to po jego wyłączeniu na konkretnej stronie wszystko powinno być OK. Gdzie szukać? Pasek adresu IE10, małe przekreślone kółko. Tak jest w IE10 na windows 8.

(Wimar Gdansk) #7

tak - czytałem na temat tego ‘filtrowanie ActiveX’ - ale mam nie włączone!

Dodane 27.02.2013 (Śr) 15:04

teraz jeszcze zauważyłem inny problem > gdy na stronie WP PROGRAM TW klikam na jakiś film to zamiast jego opisu czyli przeskoku na następną stronę z opisem - mi cofa stronę o krok > czyli jestem o krok do tyłu!?

(Bogdan_G) #8

Jakie masz adobe Flash player 64 bit na ie 10? Spróbuj najnowszej: http://filehippo.com/pl/download_flashp … e_64/tech/ i tego http://filehippo.com/pl/download_shockwave/tech/ a silverlight zawieszał mi flasha na YouTubie.

(rgabrysiak) #9

Cześć

Po pierwsze najnowsza wersja Adobe Flash to

po drugie instalator ze strony Adobe “zawiera” w sobie i wersję 32 i 64 bitową.

Więc nie sądzę aby to on powodował problemy.

(berkley) #10

A nie masz czasem jeszcze wersji beta IE 10? Spróbuj może odinstalować IE i zainstalować od nowa.

Tu masz link:

http://download.microsoft.com/download/ … -pl-pl.exe

(Wimar Gdansk) #11

Nie wiem jak to zrobić - odinstalować i zainstalować IE 10. Ja bym może i wrócił do poprzedniej wersji IE 9 - chodziła bez zarzutu! Laptop nowy - parę miesięcy ma - bez fachowej porady nie chciałbym grzebać w systemie!

Dodane 27.02.2013 (Śr) 16:03

IE 10 zainstalowałem ze strony ‘dobreprogramy’ - czyli mam nie Beta!

(rgabrysiak) #12

Cześć

Nie masz zainstalowanych jakiś “dodatków” do przeglądarki (toolbary, itp.)? Może któryś z nich jest niekompatybilny i powoduje problemy.

Wszystkie pozostałe aktualizacje do systemu masz zainstalowane?

(Wimar Gdansk) #13

IE 9 chodził bezproblemowo. Zainstalowałem wczoraj ze strony dobrychprogramów IE 10. Instalacja IE 10 przebiegała i zakończyła się prawidłowo. Żadnych dodatków nie instalowałem! System jest aktualny! Czegoś ciut brakuje - ale nie wiem już czego? Youtube działa prawidłowo. Niektóre odtwarzacze na stronach internetowych działają prawidłowo. Ale weeb.tv , interia i inne znaczące strony już nie dizłają prawidłowo - jest czarno i dźwięk albo białe puste miejsce zamiast odtwarzacza i dźwięk - głos jest wszędzie!

Dodane 27.02.2013 (Śr) 16:38

nie wyświetla mi na wielu stronach ruchome obrazki - reklamy > ale z kolei ten trailer na głównej stronie dobrychprogramów > „Gra o Tron” - chodzi bez zarzutu - jest strałka (trójkąt) pośrodku i po kliknięciu na niego pokazuję się film i dźwięk !!

(errata72) #14

Wczoraj była automatyczna aktualizacja IE9 do IE10. Niepotrzebnie sam się z tym borykasz.Wystarczy włączyć WU

(Wimar Gdansk) #15

ależ mi pomogłeś!