IE 10 nie wyswietla video-filmy

Witam!

Mam Win 7 HE 64 bit

Zainstalowałem wczoraj IE 10 > 64 bit.

Chodzi szybko, ale nie wyświetla mi video na niektórych, ale ważnych stronach!? Na ‘youtube’ video chodzi – na przykład!

Mam ostatniego Adobe Flash (171) , Javę 32 bit i 64 bit i Silverlight!

Wyświetla mi po prostu czarny ekran z dźwiękiem!??

Prawie całą noc reinstalowanej Adobe i Javę, ale nic to nie dało!

Przyzwyczaiłem się i lubię IE > wole tą przeglądarkę > aczkolwiek na Google Chrome nie mam żadnych problemów – tylko to - ze nie wiem za czorta jak ustawić na stałe powiększenie na 125%. Co zmiana strony w Google Chrome to wskakuję mi powiększenie domyślne > czyli 100%??? !!

Proszę o pomoc i poradę w tych 2 powyższych sprawach!

Cześć

Próbowałeś zrestetować ustawienia IE do domyślnych?

Podaj przykładową stronę z którą masz problemy.

Na przykład > w Interii > gdzie powinna wyświetlić się krótka reklama a póżniej główny film - mam czarne tło z dzwiękiem, na stronie > weeb.tv > również to samo . Zaznaczam, ze w poprzedniej wersji . czyli w IE 9 nie miałem takich problemów z tymi samymi dodatkami!

Cześć

Obie strony działają u mnie poprawnie na IE10. Spróbuj zresetować ustawienia przeglądarki, może pomoże :wink:

Zresetowałem IE 10 przed chwilą i dalej to samo! Czarne tło w odtwarzaczu plików video z głosem!?? Na stronach w internecie gdzie są biblioteki filmowe ja mam na miejscu gdzie powinien być odtwarzać plików video - białe tło (głos daje jest) albo jest obraz tego odtwarzacza a w odtwarzaczu dalej nie widać filmu tylko czarne tło z głosem!?

Dodane 27.02.2013 (Śr) 14:46

na głównych stronach w intencie , gdzie na górze strony zazwyczaj jest wyświetlana duża ruchoma rekłama - to w moim IE 10 nie mam nic > puste białe tło! W tych odtwarzaczach plików video - gdy się pojawiają to jest w centrum duza strzałka (trójkąt) po kliknięciu którego uruchomiamy obraz - Ja tego nie mam - tylko pojawia się od razu czarne tło i głos! Powtarzam - ze youtube chodzie bezproblemowo i niektóre mało znaczące strony dla mnie wyświetlają video bez problemu jak i przy IE9 tak i przy IE 10!

Może masz włączone filtrowanie ActiveX, jeżeli tak to po jego wyłączeniu na konkretnej stronie wszystko powinno być OK. Gdzie szukać? Pasek adresu IE10, małe przekreślone kółko. Tak jest w IE10 na windows 8.

tak - czytałem na temat tego ‘filtrowanie ActiveX’ - ale mam nie włączone!

Dodane 27.02.2013 (Śr) 15:04

teraz jeszcze zauważyłem inny problem > gdy na stronie WP PROGRAM TW klikam na jakiś film to zamiast jego opisu czyli przeskoku na następną stronę z opisem - mi cofa stronę o krok > czyli jestem o krok do tyłu!?

Jakie masz adobe Flash player 64 bit na ie 10? Spróbuj najnowszej: http://filehippo.com/pl/download_flashp … e_64/tech/ i tego http://filehippo.com/pl/download_shockwave/tech/ a silverlight zawieszał mi flasha na YouTubie.

Cześć

Po pierwsze najnowsza wersja Adobe Flash to

po drugie instalator ze strony Adobe “zawiera” w sobie i wersję 32 i 64 bitową.

Więc nie sądzę aby to on powodował problemy.

A nie masz czasem jeszcze wersji beta IE 10? Spróbuj może odinstalować IE i zainstalować od nowa.

Tu masz link:

http://download.microsoft.com/download/ … -pl-pl.exe

Nie wiem jak to zrobić - odinstalować i zainstalować IE 10. Ja bym może i wrócił do poprzedniej wersji IE 9 - chodziła bez zarzutu! Laptop nowy - parę miesięcy ma - bez fachowej porady nie chciałbym grzebać w systemie!

Dodane 27.02.2013 (Śr) 16:03

IE 10 zainstalowałem ze strony ‘dobreprogramy’ - czyli mam nie Beta!

Cześć

Nie masz zainstalowanych jakiś “dodatków” do przeglądarki (toolbary, itp.)? Może któryś z nich jest niekompatybilny i powoduje problemy.

Wszystkie pozostałe aktualizacje do systemu masz zainstalowane?

IE 9 chodził bezproblemowo. Zainstalowałem wczoraj ze strony dobrychprogramów IE 10. Instalacja IE 10 przebiegała i zakończyła się prawidłowo. Żadnych dodatków nie instalowałem! System jest aktualny! Czegoś ciut brakuje - ale nie wiem już czego? Youtube działa prawidłowo. Niektóre odtwarzacze na stronach internetowych działają prawidłowo. Ale weeb.tv , interia i inne znaczące strony już nie dizłają prawidłowo - jest czarno i dźwięk albo białe puste miejsce zamiast odtwarzacza i dźwięk - głos jest wszędzie!

Dodane 27.02.2013 (Śr) 16:38

nie wyświetla mi na wielu stronach ruchome obrazki - reklamy > ale z kolei ten trailer na głównej stronie dobrychprogramów > „Gra o Tron” - chodzi bez zarzutu - jest strałka (trójkąt) pośrodku i po kliknięciu na niego pokazuję się film i dźwięk !!

Wczoraj była automatyczna aktualizacja IE9 do IE10. Niepotrzebnie sam się z tym borykasz.Wystarczy włączyć WU

ależ mi pomogłeś!