IE 10 samoczyne niekontrolowane przewijanie sie paska w góre

witam, mam dziwny problem z przeglądarką a mianowicie przy otwieraniu strony po około sekundzie lub dwóch (a czasem dłużej) strona już po przewinięciu w dół jej zawartości zawsze skacze znowu do góry więc muszą ją znowu przewijać tam gdzie na przykład czytałem i od nowa szukać tekst. to bardzo irytuje zwłaszcza ze większość serwisów ma reklamy na górze okna. czy w innych przeglądarkach po otwarciu karty i przewinięciu jej w dół znowu natychmiastowo skacze wam ona do góry? nie zawsze się to dzieje ale kiedy występuje jest uciążliwe. nie znalazłem nigdzie problemu dlatego tu pisze. może to celowe aby obejrzeć reklamy? zna ktoś problem i pomoże będę bardzo wdzięczny. pozdrawiam.

Zresetuj ie10 http://windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/reset-ie-settings#ie=ie-10 użyj http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antyspyware/AdwCleaner.html z opcją usuń .

Hej,

:arrow: A dzieje się tak także w systemie, czy tylko w przeglądarce?

:arrow: Może masz uszkodzony scroll w myszce? Odłącz ją i zobacz, czy strona skacze nadal do góry. Ewentualnie zwróć uwagę, czy któryś klawisz na klawiaturze nie jest wciśnięty - szczególnie górny kursor.

Pozdrawiam,

Dimatheus

sory za późną odpowiedz. zrobiłem tak jak pisał użytkownik IPSEN to jest przywróciłem ustawienia domyśle przeglądarki, przeczyściłem tez programem zalecanym w linku i nie pomogło. co do kółka myszki to działa poprawnie. już wiem chyba gdzie jest błąd ale to może być jedna z przyczyn chodzi o to ze ja przewijam stronę do punktu docelowego gdy ona się jeszcze nie załadowała do końca. mam tak nawet tam gdzie nie ma reklam i jakiś agresywnych treści żeby coś na przymusa zobaczyć. zapomniałem też dodać ważną rzecz ze kursor czasami samoczynnie skacze w lewy górny róg i tylko tam jeśli już nigdzie indziej, może to jest powiązane? pewnie już nikt tu nie wejdzie bo temat nie świeży:(

To nie jest tak, że stary temat.

Problemy z ustawieniami ie, często są wywołane przez czynnik zewnętrzny. W ie 10 często nie mam możliwości ustawień google. Po przeczyszczeniu, jest problem. Znika, gdy usunie się historie przeglądania (oprócz haseł) i dokładnie wszystkie ciasteczka z opcji internetowych, ogólne, w pozycji usuń pliki tymczasowe klikasz na ustawienia, potem na wyświetl pliki, na widok, zaznacz wszystko i na meny plik - usuń. Potwierdzasz. Ponadto, klikasz w opcje internetowe, zawartość i klikasz na wyczyść stan SSL. Wyłączasz przeglądarkę i robisz poprawkę czyszczeniem ccleanerem. Potem włączasz ie i powinno już być dobrze.

A masz jeszcze starą, działająca mysz?

resetowałem jak wspomniałem ustawienia IE10 i czyściłem cclenerem z dodatkowymi opcjami oraz Adw clenerem. warto dodać ze to się nie dzieje zawsze tylko czasami raczej sporadycznie wiec troszkę mylnie napisałem co mogło sugerować że mam tak cały czas. może mam jakieś złośliwe oprogramowanie w systemie a jeśli nie to po prostu wypróbuje przeglądarki konkurencji i porównam czy dalej doświadczam czasami tych problemów. dziękuję wszystkim za ewentualną pomoc i pozdrawiam.

Zawsze możesz napisac wątek w dziale bezpieczeństwo podac logi wg.instrukcji http://forum.dobreprogramy.pl/analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html i czekac na analizę

Hej,

Mimo wszystko proponuję sprawdzić myszkę - skoro ucieka czasami do rogu ekranu, to może oznaczać, że na kablu jest przebicie - w takim miejscu, które rzadko jest ruszane, ale jednak jest. Jeśli masz możliwość, spróbuj podpiąć inną myszkę. Jeśli nie, sprawdź inne przeglądarki. Jeśli w nich też problem będzie się pojawiać, prawdopodobnie za zachowanie takie odpowiada błędnie działająca myszka.

Pozdrawiam,

Dimatheus